Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! (leginkább édesanyák)...

Szülők! (leginkább édesanyák) Ti is kiakadnátok, ha megtudnátok a lányotokról?

Figyelt kérdés

Idén Szigeten megismerkedtem egy olasz sráccal. Érkezéskor láttuk egymást először, aztán kiderült, hogy egész nulladik napon egymást kerestük :D Egy este botlottunk egymásba újra, aztán kb. fél órán belül annyira egymásra kattantunk, hogy nem volt megállás az ágyig. (pontosabban a sátorig :D) Aztán a feszti végéig együt lógtunk, feltételes módban persze, de elég sok mindent "megéltünk", összeházasodtunk (nyilván csak a fesztiválházasságos dologban, nem igazából:D), egyszer össze is vesztünk, mindemellett rengeteget szexeltünk is, ha épp nem volt progi, akkor egymás sátrában időztünk. (és igen, védekeztünk, mindig)

Amikor "elváltunk", valahogy éreztem, hogy ő nem olyan lesz, mint a legtöbb fesztiválos ismerettség (vagyis hogy utána többet nem látjuk egymást), ez így is lett, azóta tartjuk a kapcsolatot (fb, skype, mindenféle), és pár hete mondta, hogy két ünnep között jön Pestre, mindenképpen akar látni. Nagyon feldobott a dolog, persze rögtön újságoltam is az egyik barátnőmnek, pechemre anyukám "egészen véletlenül, nem direkt!!" a szobám előtt lézengett ezidő alatt, és végighallgatta a trécselésünket, utána pedig jött a számonkérés. (Nem kell mondanom, nem tudott az olasz lovagomról, nem meséltem itthon). Miután az elejétől a végéig beszámoltam róla (anyu már-már zsarolt, hogy ha nem mondom el, blabla..), teljesen felháborodott, hogy én hogy lehetek ilyen felelőtlen, vadidegen külföldivel egy fesztiválon, 17 évesen (akkor még nem töltöttem be a 18at), bármit csinálhatott volna velem, hogy mertem betenni a lábam a sátrába, és egyébként is, felejtsem el a két ünnep közti találkát, ő eltilt az ilyen semmirekellő Gianlucától (nem is ez a neve, de mindegy), és csak mondta, mondta...

Nem szálltam vitába, nem szokásom vele, úgy döntöttem, inkább kivárok, majd lenyugszik. De ez most tényleg akkora bűn? A srác halál normális, ezt ott, és azóta is tapasztalom, persze anyut hidegen hagyja, szerinte csak egy "szoknyapecér, aljas digó, aki majd kihasznál és aztán eldob mint egy rongyot" Szó szerint ezt mondta...

Ti mit gondoltok? Normális a reakciója?

18L


2015. dec. 13. 11:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
Nem volt a legerkölcsösebb dolog, hogy 17 évesen szétkef*ltetted magad egy vadidegen külföldivel pár órás ismeretség után, de hát na ez van, igazából anyukádnak ehhez semmi köze. Az eldob, mint egy rongyot dolognak viszont van realitása sajnos. Te gondolom le sem érettségiztél még (és valószínűleg az egyetemet is itt folytatod jó esetben) szóval pár évig még biztos nem tudsz külföldre költözni. Arra pedig, hogy majd ő feladja a régi életét és elköltözik egy olyan országba, amiről semmit sem tud és aminek a nyelvét sem beszéli, ahol nincs biztos munkája stb, nincs túlzottan sok esély. Úgyhogy ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője. (Bár a sztoriból leszűrt erkölcsi értékrendedből ítélve lehet nem is erre apellálsz). Nem akarok k*csög lenni, de valószínűleg csak a két ünnep között is meg akar kúrni ezért teper még annyira.
2015. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
17 évesen el se engedtelek volna a Szigetre. Ha ő elengedett, ne csodálkozzon, én se lepődnék meg...Max annyit mondanék a lovagodról, hogy azért nagyon ne éld bele magad a dologba, kezeld a helyén: most itt lesz, aztán megint elmegy, és éli tovább az életét, ahogy a leírtakból ítélve te is a tiédet. Ennyi és nem több, ha ezt el tudod fogadni, találkozzatok, és persze védekezzetek.:-)
2015. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%

Csak félt.

Én is külföldi sráccal jöttem össze, igaz, nem fesztiválon, hanem neten. Engem se engedtek találkozni, amikor eljött meglátogatni, aztán beletörődtek.

2,5 éve együtt, azóta én is kint élek, de voltunk már otthon nyáron anyuéknál, és szeretik a barátomat.

Csak elsőre aggódták túl magukat.

Szóval, idővel túlteszi magát rajta.

Akkor 19, most 21L

2015. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem szólnék erre semmit, csak azt, hogy vigyázzon magára. De most nem értem, azért, mert a srác külföldi, attól miért lenne helyből rosszabb, mint akárki itteni pasi? Szerintem nincs ebben semmi, én is voltam ennyi idős, nekem is megvoltak a magam pasiügyei, amikre a mai napig szívesen gondolok vissza. Nincs ebben tényleg semmi a világon, egy fiatal miért ne ismerkedne, pláne egy fesztiválon?
2015. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#4 - Anyunak fiatal korában volt egy nagy szerelme, aki olasz volt (talán tőle örököltem, hogy bukok a digókra :D), és úgy végződött a dolog, ahogy azt az én jövőmnek is prezentálta. És (bár ugyan állítja, hogy nem ezért), de néha úgy érzem, az én sztorimban nem is maga a tudat, hogy idegen külföldi, hanem a srác származása zavarja. Mondjuk nemtudom, egy esetből miért következik az, hogy minden olasz pasi egy dög, de na, ő ezt így gondolja :)
2015. dec. 13. 12:03
 6/31 anonim ***** válasza:
66%
Kedvesem, én teljesen megértelek, de anyukád álláspontja is valahol érthető. Félt, meg akar védeni a csalódástól, mert igen, az élet legtöbb esetben azt bizonyítja, hogy az ilyen távszerelmek nem működnek. Illetve az olaszokról ilyen szempontból nem túl fényes sztereotípiák élnek a magyarok fejében... (Ami szerintem butaság, egy magyar is ugyanúgy kihasználhat és átverhet.) DE! Ott vannak az ellenpéldák is, és csak ti tudhatjátok, hogy ti melyik kategóriába fogtok tartozni. :) A körülményeket nem ismerem de én azt mondom, hogy a helyedben mindenképpen találkoznék vele. Beszéld meg anyukáddal, hogy nem tilthatja meg, mindenki volt fiatal, és mindenki követett el kisebb-nagyobb hibákat (arról azért nyugtasd meg, hogy védekeztek :D), és nagyon megkedvelted ezt a srácot, és bízzon abban, hogy meg tudod ítélni ki érdemes arra, hogy foglalkozz vele és ki nem. Ha meg rosszul ítéled meg, akkor tanulsz belőle, úgyis mindenki csak a saját hibájából tanul.
2015. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Egyébként meg, attól hogy egy zenei fesztiválon ismerkedtem egy nekem szimatikus fiúval, még nem gondolom, hogy erkölcstelen vagy bármi más lennék. Nyilván nem azt terveztem hogy idejön, karácsony után, aztán majd cuccolok vele Milánóba. Úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy találkozunk, biztos jól elleszünk, aztán majd lesz, ami lesz. Persze nehéz, mert azért elég nagy hatással van rám, de igyekszem helyén kezelni a dolgot, és nem beleélni magam túlságosan.
2015. dec. 13. 12:12
 8/31 anonim ***** válasza:
46%

Az olaszok imádnak idejönni szilveszterkor. És ha már van egy (szó szerint) bejáratott dugópajtija, miért ne keresné meg? Persze azt azért ne gondold, hogy nyár óta minden nap csak rád várt :D

Én se örülnék, ha a lányom szexpartnerré alacsonyodna, pedig ebből nyilvánvalóan nem lesz több.

2015. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
23%
Jaj ugyan már, a magyarok is ezt csinálják, de még rosszabbak. Akkor már inkább egy olasz pasi!
2015. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
27%

Első. De hisz ez mesébe illő szerelem kezdete, miért ne viselkedne úgy, mint egy ingyen k#rva?


Úgy látom az olasz pasidnak punci hiánya van, azért jön ide.

2015. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!