Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám hazudott, egy férfivel...

Anyukám hazudott, egy férfivel ment kávézni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Apukám kiskoromban meghalt, anyu pedig 2 éve párkapcsolatban él. Az élettársa nagyon rendes, cég tulajdonos, nagyon sok mindent kapok tőle.

Pár napja anyuval ajándékokat vásároltunk, és a telefonján egy férfi írt,hogy ''Holnap kávé?''

Anyu másnap mondta, hogy a barátnőjével megy kávézni, de egy osztálytársam látta egy kávézóban a férfivel. Régebben azt hiszem volt valami köztük, de nem vagyok benne biztos.

Viszont azt sem tudom elképzelni,hogy megcsalná élettársát, hisz nagyon sokat segített, mert nagyon szegények voltunk, ő 'mentett' meg minket. Mit gondoltok, mi volt ez a kávézás?



2015. dec. 24. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

feltűnt,hogy az élettársáról azon kívül,hogy van pénze és vesz nektek cuccokat, nem sok mindent írtál. elképzelhető,hogy anyukád is leginkább a pénze miatt van vele.

persze nem tudni, de én úgy gondolom,hogyha csak baráttal kávézik, akkor nem hazudná azt,hogy barátnővel van. bár a másik dolog,hogyha valakinek szeretője van, akkor ha van kis eszük, nem mutatkoznak együtt kávézókban vagy nyílvános helyeken.

szóval ennyi infó alapján nehéz biztosat mondani.

szerintem ne avatkozz bele ebbe, legalábbis én nem szólnék semmit!

2015. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
ez nagyon pénz éhesnek hangzot
2015. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ismerkedés a következő élettárssal.
2015. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te még most is kicsi vagy!

Ezt nem értheted Hajnalka!

Bele ne avatkozz a felnőttek dolgába mert megkavarod a szart!

Békés Karácsonyt!

2015. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm :)

Úgy gondoltam, a többi nem fontos, hogy milyen az élettársa. De most leírom: nagyon jószívű, sokat adakozik, segít másokon, jólelkű, tehát nem az a tipikus gazdag ember, akivel csak azért vannak együtt, mert van pénze.

2015. dec. 24. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Az a kávézás pedig a félredugás előszobája volt. A kérdés, hogy előjáték vagy levezetés.

2015. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet. Nem akarta megmondani, nehogy elkezdj kombinálni. Lehet, hogy a srác elhívta, és mondta, hogy többet akar, mint barátság, de anyukád frappánsan elküldte.

Lehet, hogy szereti, mint a legtöbb nő, hogy szépeket mondanak neki.

2015. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!