Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire szólnátok bele, ha a...

Mennyire szólnátok bele, ha a lányotok idősebb férfivel lenne jóban?

Figyelt kérdés

Most abba ne menjünk bele, hogy szerintetek kihasznál, naiv vagyok, eldob majd, stb.


A helyzet az, hogy jóban vagyok egy férfivel, aki 32 éves, én pedig most leszek 18. Tisztában vagyok ennek a veszélyeivel, de azon kívül, hogy a hálószobában jól megértjük egymást, rengeteg közös programunk van és néha úgy érzem, hogy ő a legjobb barátom. Mert ha elmondom neki a problémámat, tudom, hogy nem mondja vissza X-nek és Y-nak, ráadásul kicsit értelmesebb is a 3 diplomájával, mint a legtöbb barátnőm...

De közben van egy laza, vicces oldala is, amikor szinte olyan, mint egy kamasz, akinek fogalma sincs a határokról. Szóval jól megvagyunk, de erről nem nagyon tudnak itthon, legfőképpen azért, mert anyáék ismerik is. Viszont már néha elegem van a titkolózásokból és arra gondoltam, hogy anyát beavatnám, mert jó lenne valakivel beszélgetni erről...

Vagy ez rossz ötlet?

Mert sok barátom, barátnőm van, de egyikben sem bízok meg 100%-ra, hogy ezt velük beszéljem meg.

És anya végül is laza szülő, nincs olyan, amit ne engedne meg, alapból jó a kapcsolatunk. De nem lenne fura erről beszélni vele?


2015. nov. 29. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Hát ez a "jóban vagyunk" elég hülye kifejezés, ti konkrétan jártok. Még itt sem mersz róla nyíltan beszélni.


Ez nem olyan őrült nagy korkülönbség, szerintem nyugodtan felvállalhatod, gondolom nem akarod egész életedben rejtegetni.

2015. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tanácsot adnék neki, de a tapasztalat azt mutatja, egy fülig szerelmes emberről a legjobb tanács is lepereg. Nem tiltanám, mert az csak olaj a tűzre. Elmondanám neki, hogy vigyázzon magára szex közben és mindig húzzasson a pasival gumit. Végül bíztatnám arra, hogy ha bármi gondja van, akkor bármikor nyugodtan forduljon hozzám, bizalommal.


Egyénbként nem szólnék bele. 18 éves kor fölött pláne.

2015. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

"én pedig most leszek 18. "

Tehát 17eves korodtol vagy meg korabban de egyutt vagy egy meglept emberrel!


Nem tetszene ugyanis 17evesen megsem kozelited egy 32eves ferfi gondolkodását stb.... Szerintem gyerekes vagy es gyerekként is nutathatsz nellete .


Persze diliskedni fog meg hülyülni veled hisz tisztaban azzal hogy kivel ál szembe.



De ha jol enlekszel már egyszer megkerdezted itt. A ferfi válófélben van es a feleség joba van a te anyukáddal?

Te vagy az kérdező?

2015. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
én inkább a 32 éves férfi értelmi színvonalát feszegetném, mert az hogy egy nála 14 évvel fiatalabb szinte még gyerek csajjal egy értelmi szinten mozog, elég érdekes.
2015. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk együtt. :)

Megbeszéltük, hogy jól elvagyunk egymással, de ez nem zárja ki az, hogy ő is randizzon más nőkkel és én is kavarjak más srácokkal, ha úgy hozza a sors/az este.

És volt már olyanra is példa, hogy egy fiú átvágott (velem is találkozgatott és egy barátnőmmel is), akkor pedig neki sírtam ki magam és nem volt belőle gáz. Vagy most szombaton én mondtam le az egyik randiját.

Nálunk ez nem jelent gondot, mert ezt úgy is felfoghatjuk, mint "barátság extrákkalt".


ma 20:11

Nem, sosem volt felesége.

2015. nov. 29. 20:25
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Mondd el bátran a szüleidnek. Az én párom nálam 17 évvel idősebb, de már több mint 3 éve együtt vagyunk. Te is (akárcsak én) biztos átesel jó pár óra beszélgetésen a szüleiddel, akik azt fogják tanácsolni, hpgy hagyd el. Ha nem engeded magad, akkor pedig követelni fogják, hogy mutass be a barátodat. Ha olyan értelmesek a szüleid, mint az enyémek, akkor nem fognak elzárkozni a barátod megismerése elől. Sok szerencsét!
2015. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Istentelenül kiröhögnélek, hogyan lehet ilyen hülye a lányom. Aztán magamba néznék, hogy hol rontottam el.
2015. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha viszont csak szexre kelletek egymásnak, akkor abba nem avatnám be a szüleimet. Ez minden nőnek és férfinak a magánügye.
2015. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

Ez meg meg roszabb kérdező.

Kerlek néz magadba ne enged mar hogy a sex miatt használjon ki!

Mert gondolom ez a nyitotsag tőle a pasitól származik.


De hat istenem ha a masik srac randizot mással is mi problema?? Neked meg sex partnerod van!


Kisirtad magad neki utana betette es megvigasztalodtal??

Butabb vagy mint gondoltam!!


Es ha becsuzna a gyerek védekezés mellett azt sr tudnád ki az igazi apuka.


Ilyen esetben meg buta lenne barmelyk pasi is elismerni hogy tuti tolem van!!


Nagyi naiv vagy. 17/18eves leptedre es meg nagyon gyerek is!!! Inkabb ne pasiz de ezt hiaba is mondanam neked.

2015. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

érdekes, hogy lepontozták a #4 válaszom, pedig egyértelmű hogy a kérdező csaj csak egy buta kis tini pi...csa.

kérdem én, ezek után milyen értelmi szinten mozoghat a 32 éves meglett férfi, ha egy ilyen buta 18 éves kislánnyal szót ért?

és hű de kibebasz...ott nagy lelki társak...

no comment.

2015. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!