Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányos szülők! Mit tennétek,...

Lányos szülők! Mit tennétek, ha kiderülne a 17 éves lányotokról, hogy egy 30 éves férfivel gyakran 'összejár' szeretkezni és a férfi gyakran megajándékozza kisebb-nagyobb dolgokkal?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 21:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%
Tisztázzuk! Kisebbekkel vagy nagyobbakkal?
2015. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 tetro ***** válasza:
91%
Megkérném hogy védekezzenek normálisan
2015. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Volt már belépő- ill. mozijegyektől kezdve telefonig sok minden.
2015. ápr. 18. 21:17
 4/29 anonim válasza:
31%
Félteném, mert a 30 éves csak kihasználja, pénz helyett ajándékkal fizet!Sokat engedtél a lányodnak!
2015. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%
Beszélgess el a pasival, hogy ne nézze hülyének a lányodat és ne barterezzen.
2015. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Véletlenül derült ki az egész! Nem is gondoltam volna! Nem hinném, hogy az a fajta szülő vagyok, aki sokat megenged a gyerekének. Nincs se bulizás, se alkoholizálás, se koncertek, se estig kimaradozások!
2015. ápr. 18. 21:21
 7/29 anonim válasza:
89%
Akkor ez a baj!Tiltod,és azért keresi egy megértő pasi támogató szavait(aki pedig lehet hátsó szándékú)
2015. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%

Ha az én lányom lenne biztos félteném. Elmondanám, hogy védekezzenek (és azt is, hogy hogyan). Mutassa be a férfit. Valószínűleg tanulságos lesz neki, de ha nem kap egy-két pofont az élettől és csak tiltom, akkor nem tanulja meg mibe menjen bele és mibe ne.

A védekezésre nagyon odafigyelnék, bár szerintem egy 30 éves pasinak is van annyi esze (egy 17 évesnek nem biztos, hogy lenne).

2015. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
5%
Kitagadnám. Én nem egy kitartott k.r.va ingyenélő semminek neveltem a lányom.
2015. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha tiltanád a lányodat, akkor még inkább a férfi karjaiba "löknéd", mert a lányod bizonyára szerelmes belé. Ki kell várnod, amíg a lányod felfedezi saját maga, hogy ez a férfi korban nem hozzá való. Viszont a védekezést mindenképpen szorgalmazni kell. Én talán még elbeszélgetnék az illető férfival is, hogy megismerjem a gondolatait, hogy nincs-e valami hátsó szándéka a lányoddal, vagy csak egyszerűen megtetszettek egymásnak, és ennyi. Ebben az esetben várni kell, amíg a lányod saját maga ábrándul ki. Be fog következni, mert még túl fiatal ahhoz, hogy véglegesen lekösse magát.
2015. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!