Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fel kell, hogy jelentsem az...

Fel kell, hogy jelentsem az anyámat, azért, mert rendszeresen megsérti a becsületemet és rágalmaz?

Figyelt kérdés

Az anyámmal nem jó a viszonyom. Gyermekotthonban élek és csak hétvégén és szünetekben vagyok itthon nála. Rendszeresen kezdünk el vitatkozni és ő állandóan a következő kifejezésekkel sért engem vérig:

-rossz b**i

-piperés b**i

-homokos

-ferdehajlamú g**i

Nagyon fáj amikor ezeket a szavakat kiejti és legszívesebben fejbe verném egy deszkával, vagy jól megráncigálnám őt. Egy anya, hogy mondhat ilyet a saját vérére? Már nem bírom tovább. De ha feljelentem, akkor az is, hogy néz már ki. Valaki feljelenti a saját anyját... De nekem iszonyúan fáj, mert ebből egy szó se igaz.

Szerintetek mit kellene tennem? Ezt már nem lehet szépen és higgadtan megbeszélni se, mert nem érte meg az üres agyával, hogy mit tesz. Csak ehhez ért ez az alkoholista. Mert az.

Adjatok kérlek tanácsot.



2015. dec. 28. 12:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én nem értek a joghoz, de volt már dolgom vele, - nem sok mindent oldott meg egyik bírósági ügyem se.



Szerintem is célravezetőbb, ha a gyerekotthonban kérsz segítséget, hogy ne kelljen menned, vagy hogy tegyenek valamit ők.

És ne fájjon, amit egy piás a fejedhez vág.... anyád, értem én, de az italos emberek beszédére nem szabad adni.

2015. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Idézni tényleg mindenkki tudja a Btk-t, csak itt sok pistike értelmezni nem tudja, na ez a baj!

Mit is kéne várn i azoktól, akik k ét f-el írják at, hogy ablak?

2015. dec. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!