Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám rendszeres...

Mit tegyek ha anyám rendszeresen ver?

Figyelt kérdés

Már kisebb korom óta ver anyukám. 13 éves lány vagyok.

A szüleim elváltak, amikor 2 éves voltam. Van három lány testvérem. Egy 15 éves, aki az egyedüli édestestvérem. Együtt lakunk. Rajta kívül még van két féltestvérem. Egy 22 éves és egy 2 éves. Ők nem élnek velünk.

Az idösebbez nem nyúl, de engem minden ok nélkül képes megverni. Apa és a nagymamám tudja ezt de Ők nem tudnak mit tenni az engedélyünk nélkül. Ha meg tesznek valamit, akkor anyu számára kiderül, hogy apuék tudnak mindent. Mit tegyek?



2015. nov. 12. 16:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
Jézus ekkora kamu kérdést... Ha már kiírsz egy ilyet legalább figyelj rá, hogy értelmes és következetes legyen.
2015. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
31%

Valakivel pedig beszélned kell!


Vagy apud vagy nagyi esetleg nagytesód. Ha más nincs akkor pedig egy tanárod.

2015. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Szüleid elváltak 11 éve, de mégis van egy 22 éves féltestvéred.
2015. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,h senki semmit nem tud tenni!

Nagyszülők simán bemehetnek a Gyámhatósághoz,előadva,ez van,és nevelhetnek,lehetnek a gyámjaid. Tarthatatlan helyzetben,akár gyerek

2015. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Fordulj a maffiához, ők segítenek. Persze cserébe majd kérnek egyszer egy szívességet...
2015. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
(Folyt.bocsánat,mobilrólvagyok)Gyerekkorúként sem utasítanak el,ha segítséget kérsz.Nyugi,ha van 1 családtag,aki nyilatkozik a befogadásodról.nem fogsz állami gondozásba kerülni.
2015. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

"Szüleid elváltak 11 éve, de mégis van egy 22 éves féltestvéred."


Nem vagyok egy nagyon kreatív ember, de erre még én is eltudnék képzelni féltucat forgatókönyvet, hogy ez hogy lehetséges...

2015. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
1es te beteg vagy...........
2015. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

"Az idösebbez nem nyúl"

Ez itt rögtön egy kiszólás. Ha nem kamu lenne, akkor azt írta volna, hogy a "nővéremhez", vagy a "velünk lakó testvéremhez". De nem, hanem ő azt írta az "idősebbhez", már mint a történetében szereplő idősebb karakterhez.

Másrészt mégis ki az anyja, a maffia feje, vagy valami bérgyilkos, hogy apáék telerakják a gatyát már a gondolatra is, hogy anyu megtudja, hogy tuják, hogy veri a gyereket? Ne vicceljünk már...

2015. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Miert nem hiszitek el hogy igaz a tortenet?

Apanak volt egy felesege Anyu elott.

Es egyebkent is. Ha annyi emberseg nincs benetek, hogy aterezzetek a helyzetemet es ertelmes valaszt irjatok, akkor minek jottok ide?

Megjobban foldbe dongolni?

Hat koszonom.

Sikerult.

Most meg rosszabbul erzem magam.

2015. nov. 12. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!