Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Terrorban elek apamtol! (? )

Terrorban elek apamtol! (? )

Figyelt kérdés
Apammal MINDEN EGYES NAP osszeveszunk.Beszol anyamnak,hogy milyen kover (persze tragar,serto szavakkal)en megvedem es ezt anya nem ertekeli,apa meg ugy visszaszol nekem mint egy darab sz@rnak.Meg pl.:tudja hogy reszketek az autoban(egyszeruen nagyon felek az autobalesetektol,amiben meg hala Isten,nem volt reszem),de akkor is DIREKT szivatasbol mondja hogy most kapaszkodj meg es vesz egy nagyon eles kanyart,en meg ott zokogok a kocsiban de apan ezen csak nevet.Este szokott pialni amitol berug,es egyszeruen terrorban erzem magam hogy mikor tesz valami...brutal dolgot(azert nem olne meg engem....remelem)...es megint!Szegeny anyamat ugy serti,egyszeruen gyilkol a szavaival :(:(:( kerlek segitsetek 13/L

2015. dec. 29. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen jellegu segitseg kellene?
2015. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi itt nem tehetünk semmit. Édesanyád tehet, neki kellene változtatnia az apáddal való kapcsolatán.

Plusz keresd fel az iskolapszichológust, tanácsot tud abban adni, hogy hogyan kezeld az alaptalan félelmedet és az apád viselkedését.

2015. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szóval nem történt semmi, de te terrorban érzed magad? Beszólsz neki, és sértve érzed magad, ha visszavág?

Tinihiszti.

2015. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KérdezőCica ***** válasza:
Nem terror, de nem is tinihiszti. Van egy 12 éves lányom, de soha nem "szivattam" a félelmeivel, és nem nevettem ki. Kérdező: olyan emberrel kéne beszélned, aki hathat apudra.
2015. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat ra senki sem hat...
2016. jan. 1. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!