Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim el váltak mármint...

Zollot kérdése:

Szüleim el váltak mármint válló félbe vannak ha csinálok valamit amiből rendőrségi balhé lehet akkor elvehetnek engem meg öcsémet apámtol 16 éves vagyok öcsém 14?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Anyukátokkal nem maradhatok?
2015. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért is csinálnál balhét? Vagy kifejezetten azt szeretnéd, hogy elvegyenek tőle és ezért csinálnád?
2015. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kittikehh00 ***** válasza:
Most ebből a szövegből nem nagyon tudok mit kivenni, leírnád részletesebben? Egyébként, ha tényleg olyan súlyos dolgot csinálsz, akkor nevelőintézetbe, illetve börtönbe is kerülhetsz. Hisz úgy tudom, hogy 16 éves kortól már lecsukhatnak.
2015. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetne megpróbálni először azt, hogy simán megbeszélitek a dolgokat? Elmondod szépen, hogy inkább anyukátokkal élnétek, és hogyan lehetne ezt elintézni?
2015. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként akkor most már el vannak válva vagy nincsenek? Még együtt élnek(éltek)és csak tervben van hogy apádhoz költöztök, vagy már jogilag is el vagytok helyezve?
2015. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha édesanyátok szeretné, hogy vele éljetek, titeket is meg fognak hallgatni a gyámhivatalban. 14 éves kortól fiatalkorúak vagytok, jobban figyelembe veszik a ti kéréseteket, mintha még kiskorúak lennétek. Ezért fölösleges balhét csinálni, van járható, legális útja az elintézésnek.
2015. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem mi köze annak a gyámügyhöz hogy te hü'e vagy legfeljebb bekaszliznak a rendörök
2015. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!