Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan ember, akit még...

Van itt olyan ember, akit még felnőtt korában is megaláznak, terrorban tartanak vagy esetleg meg is vernek a szülei?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 02:19
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem ez a jellemző, a gyerekbántalmazottak inkább bántalmazó párkapcsolatba keverednek felnőttkorban.

Miért Kérdező?

Te ilyen?

Felnőttként is bántalmaznak a szüleid?

2015. okt. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Te ilyen vagy?
2015. okt. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván anak komoly oka lehet, ha a szülő ilyet tesz.Vagy nem veszed figyelembe őket, vagy semmit sem segítesznekik.Gyakorlatilag ott élsz a házukba és semmivel sem támogatod a közös életet, erre gondolok.A szülő csak 18 évig köteles eltartani, gondoskodni. Utánna már mem.Az életviteled nem tetszik nekik?Esetleg bulizol?Alkohol? Vagy mi a probléma?Valószinű, hogy magadnak megengedsz luxus dolgokat, ők meg küzdenek a lakás fenntartása, a megélhetés forintjaival.
2015. okt. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

#3

Mi van azzal az emberrel, akivel a szülei kiskora óta ezt tették,aminek következtében felnőttként súlyos önbizalomhiányban szenved,önbecsülése padlón,és a "gyerekkora súlyát" cipeli a hátán...aminek a következménye,hogy felnőttként esetleg nem úgy áll anyagilag, hogy külön tudjon költözni a szülőktől,mert kimaradt mondjuk az iskolából is.

Van az az élethelyzet, amikor a felnőtt bántalmazottat nem nagyon lehet hibáztatni.

Persze neked is lehet igazad.

2015. okt. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha otthon laknék, biztos vagyok benne, hogy máig megverne a mostohám. 28N
2015. okt. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb megütnek, hívd a rendőrséget.
2015. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös, mivel 28 éves vagy, most már te is elverheted.
2015. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én. Most írtam ki a kérdésem. Kicsit hosszú, de rövidebben nem lehet, különben nem lenne érthető:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2015. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Volt egy ismerősöm. A nyomdában volt segédmunkás ugyanúgy, mint az apja. Az lett a vége, hogy a fiú felakasztotta magát.
2015. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!