Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt örökbefogadott ember?...

Van itt örökbefogadott ember? Tanácsra lenne szükségem!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 16 eves lany vagyok, akit orokbefogadtak, viszont titkositott orokbefogadason estem at, ami azt jelenti, hogy feltehetoleg nem fogom megtalalni a biologiai csaladtagjaimat. Ti mikepp talaltatok meg a csaladotokat? Konkretan a testveremet keresem, aki mar nagykoru.. Segitseget es tanacsot szeretnek kerni, hogy visszakapjam a multam egy jelentos , sot talan egyetlen, meg fellelheto darabkajat. Koszonom szepen:)

2016. jan. 2. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
18 évesen ki kérheted az adatokat addig a jelenel foglalkoz ne a múltal az nem határoza meg az életed
2016. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
O nem a testvered (csak verszerint), de amugy egy vadidegen ember.
2016. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szüleid segítségével már most kérhetsz segítséget a TEGYESZ-től. - Ha nem szívesen vo9nod be őket, akkor 18 évesen mehetsz nélkülük is. - Én (örökbefogadóként) örülnék ha a kislányom mellett lehetnék, amikor megkeresi a vér szerinti családját. - Lehet félni fogok és megijedek elsőre, - (a legtöbbünk retteg tőle, hogy emiatt esetleg elveszíti a gyerekét...) - De bármennyire is ijesztő, az még félelmetesebb lenne, ha ki akar hagyni belőle...
2016. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, mar 14 eves kortol te egyedul intezkedhetsz a tegyesz-nel. Viszont, ha annak idejen a ver szerinti anyukad ugy nyilatkozott, hogy nem adhatok ki az adatai, akkor nem fogsz kapni informaciot. Ha nem tett nyilatkozatot, segiteni fognak.
2016. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!