Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van összefüggés...

Szerintetek van összefüggés aközött, hogy az ember miként tekint a nőkre vagy a férfiakra attól függően, hogy milyen volt a kapcsolata az anyjával vagy az apjával?

Figyelt kérdés

Én sajnos mindig féltem az apámtól.

Azt vettem észre,hogy a férfiaktól is jobban félek,nehezebben alakítok ki velük kapcsolatot.

A pech ebben az,hogy meleg fiú vagyok,tehát szexuálisan csak a férfiakhoz vonzódom.

A nőktől viszont nem félek.

Szerintetek ennek lehet oka az,hogy nálam férfi kép félelemmel párosult,vagy szimplán mindenki jobban tart a férfiaktól,mert ők "erősebbek"?


2015. dec. 29. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, mennyi idős vagy, és volt-e már meleg párkapcsolatod. Elég sok összefüggés van az apa/anya-kép és a megfelelő nemről alkotott kép között, de a te esetedben szerintem más is belejátszik, tapasztalatlan hetero fiúk is tartanak a lányoktól, hiszen nekik akarnak megfelelni.:-)
2015. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Talan attol felsz, h egy ikyen autoriter apa nem fogadna el a massagodat es ezt a felelmed a potencialus parodnak tekintett ferfiakra is kivetited
2015. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már rég nem láttam az apámat, de féltem tőle, amíg része volt az életemnek.


Párkapcsolatom még nem volt, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy lehet megbízni egy másik emberben annyira, hogy vele élj.


Viszont amit írtál, az is igaz, azért is félek tőlük, mert puszta kézzel meg tudnának ölni. Egy nőt le tudnék állítani.


Barátságot tudok kötni mindkét nemmel, nem félek úgy általában a férfiaktól, inkább a párkapcsolattól.

2015. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van összefüggés. - A viselkedést jórészt tanuljuk. - És úgy viselkedünk alapból ahogy látjuk... - Ezt tudatosan, odafigyelve meg tudod változtatni, ha szeretnéd. - De a dolgok nem csak feketék és fehérek... - Tanultál jó dolgokat is!!! :)
2016. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!