Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Barátnőmet tiltják tőlem a...

Barátnőmet tiltják tőlem a szülei. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyok együtt barátnőmmel kisebb-nagyobb megszakításokkal. Barátnőmet anyukája szó szerint kitagadta, amikor megtudta, hogy újra együtt vagyunk. Apukája szintén nem támogatja az új összejövetelt. Szerintük én csak fájdalmat okozok a neki. Amióta ez a helyzet fent áll azóta találkozni se tudunk barátnőmmel és ez így nagyon nem jó, viszont nagyon szeretjük egymást. Barátnőm viszont nem mer szembeszállni szüleivel, mert fél, hogy kirakják otthonról. Én nem vagyok ez a gyakori kérdéseket használó típus viszont most tényleg ez az utolsó reményünk, szóval a kárörvendő parasztok kíméljenek! Akinek viszont van valami értelmes ötlete az légyszi segítsen!
2016. jan. 3. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

AMikor szakítottak akkor a barátnőd sírt napokig-hetekig kínkeservesen mert összetörted a szívét. Lehet az öngyilkossággal is jött nagy sírás közepette. A szülei meg ott álltak tehetetlenül, tudván, hogy nem tudnak a lányuk fájdalmán segíteni, és rossz nézniük, hogy a lányuk összeroppant. Persze, hogy a szülők rád haragszanak, és nem kérnek belőled, miután a lányuk úgy ahogy összeszedte magát. Erre te megint belekavarsz a lányuk lelki világába, és a szülők tudják, hogy újra össze fogod törni a lányuk szívét. De lehet az már végleg padlóra küldené a lányt.

Ne csodálkozz ha a szülők ellenzik a kapcsolatot, ha utálnak. Én is utálnálak ha a lányomat egyszer már megbántottad volna.

A szülők már csak az élet tapasztalatuk miatt is tudnak valamit a szerelemről amiről te nem. Hallottad már ezt a mondást?

"Felmelegítve csak a töltött káposzta jó, a szerelem nem."

Jó kis mondás és igaz is. Hogy mit tehetnél? Hagyd békén a lányt, hogy végre legyen egy normális barátja aki nem töri össze a szívét.

2016. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%
Szerintem,ha tényleg szereted a barátnődet akkor ülj le és beszélj a szüleivel. Győzd meg őket, hogy tényleg szereted a lányt.
2016. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első kommentelő neked annyit tudok mondani, hogy próbáltuk azt is de nem ment. A másik, hogy volt amikor a lány szakított velem, illetve ő idősebb nálam és ha úgy érzi, hogy neki ez nem jó, szerintem eltudja ő is dönteni.
2016. jan. 3. 17:49
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Korotok?
2016. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"anyukája szó szerint kitagadta"


Ez mit jelent esetetekben?

Ez az örökségből való kizárást jelenti, de ahhoz olyan indokok kellenek, mint hogy a kitagadott érdemtelen az örökségre, mert az életére tört.

2016. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő 20, én 19. És nem jogi értelemben tagadta ki, szimplán nem úgy tekint rá mint a lányára és nem áll vele szóba.
2016. jan. 3. 17:59
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Te csak annyit tehetsz, hogy támogatod érzelmileg - esetleg felajánlod, hogy hozzád költözhet, ha vagytok már olyan idősek, van hely és anyagilag meg tudjátok oldani. De ha a barátnődnek nem elég fontos a kapcsolatotok ahhoz, hogy felvállalja a szülei előtt, akkor úgysincs miről beszélni.

(Amúgy egy konkrét válaszhoz nem ártana tudni, hány évesek vagytok, van-e bármilyen jövedelmetek (akár csak ösztöndíj, diákmunka, alkalmi munka, és miért tiltják tőled a szülei.)

2016. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Hát ki nem rakhatják otthonról, ha ettől fél, kérjetek jogi tanácsot ebben, hogy mi a VALÓS veszély! Mondani bármit mondhat a kedves mama, amivel úgy hiszi, meg tudja zsarolni.
2016. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
mészárold le a szüleit
2016. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vedd feleségül és éljetek boldogan együtt.
2016. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!