Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mi erre a megoldás? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi erre a megoldás? 1 év 2 hónapig voltunk együtt nagyon szerettem,a barátnőmet aztán utána öszevesztünk nagyon csunyán és szakitottunk...

Figyelt kérdés

3 hónapig voltunk külön...

és most kibékültünk...

de most valami furcsát érzek belül...nem tudom hogy barátságból szeretem-e vagy szerelemböl...

tegnap este elmentünk egy szórakozóhelyre...

egész végig veszekedtünk...semmi jó nem volt benne...

jah és teszem hozzá miatta rászoktam a drogra is és azota egyre jobban érzem hogy kell...

és tegnap csináltam egy gramm speedet...és öszevesztünk mérgembe megcsináltam még 2 gammot és 2 exet...és semi értelme nem volt mert nem lett jobb kedvem pedig már kinomba azért csináltam hogy jó kedvem legyen nem azért mert annyira kellet...

megkérdezte mi a baj...mondtam neki hogy elrontottad a kedvem drágám....

ami tényleg igaz mert ö rontotta el...

mondtam egy fiunevet mert a haverommal beszélgettem és az ismerösömet felhoztam mondtam a nevét erre ö felcsillanó szemekkel rámnéz és azt mondja a gyereknevét...

erre ki nem lenne ideges?

hát ennyi lenne a kis történetem:)

elöre is köszönök mindent:)

Lehet hogy megszokásból ragaszkodom???

puszi szijasztok


2008. nov. 23. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott ha nem érzed jól magad mellette.
2008. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ugyan minek ragadnál le? Tessék otthagyni és keresni mást..
2008. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, és a drogot is...
2008. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SZOKJ LE A DROGROL! NINCS AZ A LANY AKI JOGOSAN TEHETI TONKRE A VOLT BARATJA ELETET!
2016. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!