Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülők is a gyereket a...

Más szülők is a gyereket a háta-mögött beszélik ki?

Figyelt kérdés
Teljesen kikészülök tőlük,a szemembe elég kedvesek,de aztán ahogy elmegyek,és azt hiszik,hogy nem hallom őket,olyan durva dolgokat mondanak rólam,folyton bántanak.Nagyon halkan beszélnek,de értem nagyjából. Annyira fáj,és nem értem miért ?? Persze ,ha elmondom,hogy hallottam akkor még óvatosabbak lesznek,tagadnak. Amúgy is apám nagyon pszicho miatta van annyi lelki bajom..anyám meg azonosult vele,bár benne még mindig ott van a kedvesség is.De soha nem vesz védelmébe,sőt már ő is szapul. Még otthon kell lennem egy hetet ,mert egyetemista vagyok és akkor kell visszamennem,de annyira depressziós lettem az itt eltöltött napok miatt,nem tudok bízni már régóta az emberekben hisz ha ilyenek a szüleid,akkor mit várhatnál másoktól? Annyira szorít a mellkasom,rosszul vagyok.
2016. jan. 3. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
mozdulj ki valahova
2016. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek dettó ilyenek. Bár nem szapulás de kidumálnak rendesen.
2016. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
A gyerek is kidumálja a szüleit. Ráadásul a neten. Sokszor undorító stílusban.
2016. jan. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha kibeszélem az azért van,mert nem lehet a szemébe mondani,hiszen akkor megfenyeget,semmire nem tanítottak meg csak arra,hogy miben vagyok rossz és ,hogy hülyébb vagyok másoknál..
2016. jan. 4. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi konkrétumot nem írtál, miféle durva dolgokat mondanak rólad.

Leveled stílusa alapján pedig őszintén meglepődtem, hogy egyetemre jársz. Kb. 13 éves hisztis tinilánynak gondoltalak volna.

2016. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugyan egy 20 éves nem hisztizhet? Nekem inkább te tűnsz fiatalnak még. Valószínűleg nem ismered milyen szerető szülők nélkül felnőni,akik gyerekként vernek,terrorizálnak,később enyhülnek,szemedbe már-már mézes aztán hallod,hogy mit is gondol valójában...lelkileg kikészít.
2016. jan. 5. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!