Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kollégiumba szeretnék menni,...

Kollégiumba szeretnék menni, de nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Futballozni szeretnék, de erre nincs itthon lehetőségem! Kecskeméten lakom, most leszek 9.-es. Anyám nem szeretne elengedni. Mivel érveljek? Futballistává akarok válni, és erre Kecskeméten nincs erre lehetőségem! Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 4. 08:44
 1/9 anonim válasza:
9%
menj le az iskola pszichologushoz es irass vele egy papirt hogy nem jo az otthoni korulmény. majd menj az igazgatohoz. onnantol kezdve a szulo nem tud mit tenni! ha ez nem jon be akk nevelesi tanacsadoba kell menni.
2016. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na álljon meg a menet, kilóg a lóláb:D

Miért is nincs lehetőséged Kecskeméten futballistává válni, amikor ott a kecskeméti labdarúgó Akadémia?


[link]

2016. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Kedves első válaszoló! Biztosan egy gyerek vagy :D ha nem akkor egy nagyon buta felnőtt.


Én pszichológus vagyok és egyáltalán nem így működik a dolog, hogy írunk egy papírt, azzal rohanunk az igazgatóbácsihoz és minden rendben.

Egyetlen pszichológus sem fog játszani az engedélyével azért, mert a kérdező hazudni akar. És mégis mi álljon a papiron? Hogy alkalmatlan a szülő, mert nem engedi focizni a gyerekét? Tudod mi kell ahhoz, hogy egy gyereket elvegyenek a családjától? Gondolom nem, és most nem is kezdek neki...



Szép szó, kommunikáció, beszélgetések. Ez ami segíthet a többit felejtsd el.

2016. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as, kaptál tőlem egy zöld kezet :-)

2-es vagyok és ugyanezt gondoltam, csak nem tudtam ilyen jól megfogalmazni, ezért ebbe a részébe nem is mentem bele... :-)

2016. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szüleid nem laktak kollégiumban? Mert az megindokolná hogy meg akarják akadályozni hogy odamenjél.
2016. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia, én is Kecskeméten lakom. Ha komolyan gondolod, menj sport tagozatos osztályba, ott általában a focit és a kosarat részesítik előnyben, az én sulimban például majdnem minden sportosztályos focizik, szóval maga a város szerintem biztosít lehetőséget. Ha mégsem tetszik, 9.-től mehetsz kollégiumba is, másik városba tanulni.
2016. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A probléma a felnőtt csapat hiánya itt. A kollégiumokba való jelentkezés feltételei között válna a lakóhelytől való távolság. 14 éves vagyok.
2016. jan. 5. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, de most már végképp nem értelek - kifejtenéd bővebben?


"A probléma a felnőtt csapat hiánya itt. A kollégiumokba való jelentkezés feltételei között válna a lakóhelytől való távolság. 14 éves vagyok."


Ha 14 éves vagy, akkor milyen felnőtt csapatról beszélsz? az csak 18 év felettiekre vonatkozik, úgy tudom...

Ezen a képen is a Te korosztályod van, sőt!

És igen, beleolvastam a linkbe, amit bemásoltam, s ott is írják, hogy van sporttagozatos gimnázium, úgyhogy jót tanácsolt egy másik válaszoló.

2016. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, lemaradt a kép linkje:


[link]

2016. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!