Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ezért haragudnátok a...

Ti ezért haragudnátok a gyereketekre?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, jogot hallgatok. 2 év múlva diplomázom. Ez a mostani vizsgaidőszak elég húzós, de már csak 3 vizsgám van. Illetve csak 2 lenne. Ezen vesztünk össze a szüleimmel.

Ugyanis kedden voltam egy tárgyból amire már karácsony óta tanulok. Gyakran változtak a jogszabályok, a könyv hatálytalan, így sok időt elvett a felkészülés. A lényeg: csak megbukni mentem el, mert tudom hogy a jegyzettel amit összeraktam sokkal jobbra is képes vagyok, minthogy most összekaparok egy kettest. Anyáék viszont kiakadtak hogy miért vagyok ilyen, nekem miért nem volt jó a kettes. Egyébként nem is biztos hogy meg lett volna de ez őket nem érdekli. Szerintem a tanulmányaim felett én döntök, nem?


2016. jan. 6. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem haragudnék, de én sem érteném, miért nem volt elég a kettes.
2016. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Igen, azért, mert meg sem próbáltad, lehet jobban sikerült volna.
2016. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy meg lett volna. Írásban volt beugró utána meg szóbelin tételhúzás. A tételek feléhez hozzá se szagoltam. Ha csak 1 ilyen tételt kikapok akkor is egyes, de még jól be is égetem magam.
2016. jan. 6. 15:29
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
igen, ha te fizeted a tanulmányaid te döntesz felette. Azonban, ha bármit is a szüleid finanszíroznak, akkor nem.
2016. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Neked nem elég a kettes, de Anyádnak legyen jó az öt éves régi kabátja, 10 éves tűzhelye, mert téged taníttat?
2016. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

miért égetnéd be magad? szerintem a jog is olyan,hogy elég sok embert kivágnak. szerintem nem olyan nagy szégyen ha nem sikerül valami elsőre.

énis egyetemre járok, de mindig elmentem vizsgára, még akkoris,hogyha nem voltam biztos a tudásomban. ha nem sikerül, mehetek még javítani..de legalább már lesz egy képem a vizsga menetéről, meg hogy mikre figyeljek oda amikor tanulok a javítóvizsgára.

+ ha nem jelensz meg a vizsgán nálunk perkálhatsz is..


amúgy valóban te döntesz a tanulmányaid felett. a szüleid nyilván jót akarnának.

2016. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem ezzel nagyobbat égtél,mintha megpróbáltad volna. Tanár szemében is eléggé eláshatod magad egy ilyen húzással, hogy beslattyogsz és közlöd,hogy meg se próbálod.Legalábbis nálunk az ilyeneket mindig jobban megkínozták a vizsgán. Max mentél volna még egyszer.

Én megértem, hogy nem ugrálnak örömükben, de lovagolni se kéne az ügyön.

2016. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
#5 milyen édes kis történetet raktál össze, ki is fogod adni?
2016. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Először is:bementem, de nagyon szemét beugró volt. Így már itt kiestem nem hívtak be szóbelizni. A vizsgázók fele így járt.
2016. jan. 6. 16:00
 10/21 A kérdező kommentje:
Másodszor: nagyon aljas dolog más anyagi helyzetére látatlanba beszólni. Nem fogok emiatt csúszni így nem is értem ezt.
2016. jan. 6. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!