Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Válásnál milyen esetekben...

Válásnál milyen esetekben ítélik az apának a gyermeket (12 éves)?

Figyelt kérdés
Ilyen korban már a gyereket is megkérdezik, hogy kihez szeretne kerülni?
2016. jan. 8. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem megkérdezik, engem arról kérdeztek meg, hogy akarom-e egyáltalán látni (bár ez a válás után vagy 10 évvel volt. miattam vetődött fel a kérdés, mivel eszemben sem volt találkozni vele többé). Mondtam, hogy nem, s ebben maradtunk :) Egy 12 éves már nagyon nagy gyerek, szerintem a kisebbeket is megkérdezik, de azt nem tudom, mi a határ.

Anyám megkérdezte a gyerekeket, az tuti, s akkor ítélte őket az apának, ha az apa alkalmasabb volt a gyermeknevelésre, mint az anya. Ezzel kitűnt a tipikusan s igen erősen nőpárti kollégái közül, be is szóltak páran.

2016. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Nagy általánosságban, ha az anya: alkoholista, drogos vagy kurvinyek. Ezt válóperrel fogalalkozó ügyvéd mondta ismerős apukának.
2016. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
18%

1. Igen,megkérdezik.

2. Sajna idehaza,még mindig többnyire az anya kapja és vele a pasi pénzét is. :(



34/N

2016. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
előző: azt a nettó húszezret annyira ne sajnáld már a gyerektől...
2016. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha mar tud beszelni megkerdezik, csak a kisebbeket kicsit maskepp, nem ilyen nyiltan.
2016. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

[link]


10 éves kor felett az apa esélyesebb, ha valóban küzd a gyerekért.

2016. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
90%

Bőven nem húszezer a gyerek tartás. Nekem 75 ezret kell fizetnem.

De nem sajnálom, mert az én gyerekem öltözködik, fürdik, eszik belőle. Meg az anya is ugyanennyit hozzátesz, a gyereknek semmi panasza nem lehet, habár szerintem el van kényeztetve, mert hetente vesz új ruhákat. Egyébként mar nagyobb, egy heten 2 alkalommal alszik nálam, aminek nagyon örülök, 2 hetente a hétvégén is itt van. (15 éves )

2016. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2%
Csak akkor ha az anya lemond a felügyeleti jogról. Amúgy tökmindegy hogy drogos alkesz kurvinyek és az is hogy a gyerek veszélyeztetve van nála ki van téve mindenféle bántalmazásnak akkor is az anya kapja.
2016. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kollégám megkapta az akkor még általános iskolás gyerekeket, mert a volt felesége elég rendesen ivott.
2016. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez milyen eseteben fordul elő de kollégámnál volt a gyereknek és az apának is pszichológia vizsgálat is.
2016. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!