Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ez mit jelent? Segít...

Most ez mit jelent? Segít valaki értelmezni az apámat?

Figyelt kérdés

A félévi jegyeimmel volt egy kis gond, apa bejött az iskolába megbeszélni az osztályfőnökömmel tegnap.

Én is ott voltam kb. 3 percig volt szó rólam, aztán kérdezte az apám a tanártól, hogy emlékszik-e rá, mert ő igen.

Elkezdtek nevetgélni, a tanár csak úgy pirult, apám meg még otthon is úgy mosolygott, mint egy hülye.


Nem él velünk anya, és más nővel nem láttam még így csevegni. Most ez azt jelenti, hogy lehetett köztük valami? Félek apától megkérdezni, soha nem beszéltünk még a magánéletéről....

Annyit tudok, hogy a héten találkoznak "beszélgetni".

Ha apa majd nagyon készülődik, akkor lehet, hogy randi? Én látok bele többet?


17/L



2016. jan. 11. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Valoszinuleg randiznak, lehet hogy meg hasznodra lesz ev vegen ha joban van a tanarral.
2016. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát necces, hogy gyakoroltak egy kis biológiát is együtt.
2016. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az remek, ha randiznak, de mi van akkor, ha balul sül el, engem meg szívatni fog miatta a tanár? :


A biológiás résztől tekintsünk el, a képzeletemben az apám nem csinál ilyet. :DD

2016. jan. 11. 20:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs ebben semmi rossz.. na jó, lehet nem a legjobb ötlet volt az oszályfőnöködet randira hívni.. de bízzunk benne, hogy ha esetleg rosszul sül el, sem fog veled kivételezni.
2016. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ehhez kapcsolódó másik kérdés:


Jóban vagyok apuval, sok mindent meg tudunk beszélni az én magánügyeimet is, mindig segít. Én még soha nem kérdeztem rá az övére, kerek perec kérdezzek rá, hogy mi volt köztük vagy kell valami bevezető? :D

2016. jan. 11. 20:40
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem derűlt ki számomra ,hogy egykoruak e nagyjábòl?tanìtò néni ferjezett e ?aztán apukád honnan ismerheti? iskola társak voltak pl . Nem tudom nem hinném, hogy randi, vagy ha mégis akkor titokban kell tartani lehet még előtted is, ne nagyon mond senkinek amit ide irtál, mert jön a pketyka, hogy azért kaptàl 5öst mert a tanárnö meg apukàd
2016. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

"A biológiás résztől tekintsünk el, a képzeletemben az apám nem csinál ilyet. :DD"


A kepzeletedben te hogy fogantal meg? :D


Nyugodtan megkerdezheted hogy miert talalkoznak.

2016. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Az apád biztosan nem csinál ilyeneket, nemtelen, ivartalan, nem is biológiai lény, hanem egy apa. A te számodra, de másnak ?
2016. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, egykorúak lehetnek 40-45 között, de nem tudom, hogy honnan ismerhetik egymást! :O Biztos nem a középiskolából és nem egyetemről. Ahogy a beszélgetésből kivettem olyan 20-25 éves korukban találkozhattak, mert említette a tanár, hogy " Annak már 20 éve"

A tanárnőnek nincs férje, de van gyereke.


Nem gondolok bele a fogantatásomba, a lelkivilágom még fejlődik. :D

2016. jan. 11. 20:44
 10/17 Lilo119 válasza:
100%

Szia !

Szerintem eloszor kerdezd meg apudtol , de csak finoman , hogy miert mosolygott annyira amikor beszeltek ! Ha esetleg azt mondja hogy van koztuk valami , akkor szerintem elvezd ki a helyzetet :D

De az is lehet hogy csak regi baratok ! :)

2016. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!