Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlölöm az apámat. Mit tegyek?

Gyűlölöm az apámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan ordibál velem, megpofoz, elküld otthonról. Egyszer 7 teljes órát (este kilenctől hajnali négyig) kint fagyoskodtam a kertben csak azért mert megkérdezte, hogy kész a házim és én azt mondtam: Persze. Erre ő: Ne merj velem ilyen hangon beszélni satöbbi.

Nem csak velem van ilyen, anyával is. Sakkban tart mindkettőnket.

Állandóan az van, hogy ha tanulni próbálok az ajtóm előtt énekel. Amikor mondom hogy légy szí' hagyja abba, csak hangosabban énekel, hogy zavarjon. Csomó rossz jegyet begyűjtöttem már miatta. Azután persze engem csesz le, hogy hogy hozhatok ilyen sz@r jegyet haza. Persze már dolgom nem érdekli, csak a jegyek. Minden családi programból kizárja magát. Engem nevez gépfüggőnek, amikor én naponta maximum 1 órát ülök gép előtt, ő meg 15 órát. Amikor családi programot rendezünk , ő fogja magát, bemegy a szobájába és laptopozik.

Ja és: anya egyszer venni akart egy új tévét, mert a mostani elromlott. Erre apa nem engedi! Nem engedi, hogy anya, a saját pénzét arra költse, amire akarja! Amikor ő a sajátjából kirándulni megy, új laptopot vesz, új telefont stb. Egyszer szó nélkül elhúzott Horvátországba.

Mit tegyek?



2015. dec. 1. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogjátok meg egymás kezét anyukáddal, s menjetek illetékes szervekhez. Kék vonal, v. mi. Rendőrség, gyámügy. Apukát beidézik a bíróságra, ő köteles elmenni. Ha féltek, akkor csomag, minimális méretű, s irány a rokonokhoz, bárkihez, aki ideiglenesen befogad s ott van, ha édesapád tettlegességig fajulóan (mint mondod már pofozva) áll hozzátok. Ha édesanyádat is fizikailag bántalmazta, intézkedj te, anyud lehet fél. Mikor lehet, kérdezd erről, beszéld meg vele. Mihamarabb! Mert ez nem játék, a fele sem tréfa. Főleg, ha iszik. Iszik is? Meneküljetek, ha ilyen súlyos, ahogyan írod!
2015. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsi kedves kis izé. Félelemmel tölt el ez engem is. Ez már sajna, való igaz, nem család. Már régen nem. És az sem állapot, h. nem közös smemi sem, nem is enged nektek semmit sem. Lépjetek!!!
2015. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
apád pszichés gondokkal küzd, csomagoljatok és irány valahova, mert ez már nem gyerekjáték.
2015. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
hányszor kérdezued még meg?
2015. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem iszik, amikor ilyeneket tesz, megbánja, szeretget meg ilyenek... utána 1 napra rá újrakezdi.
2015. dec. 1. 22:11
 6/7 anonim válasza:
Sajnos az én apám is ilyen. Imád velem kötöszködni. Próbálok vele normális lenni de nem könnyű. Azt nézi a másik mennyit eszik pl. Miatta vannak étkezési zavaraim.
2015. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Krumplislány: nem írd fel naponta a kérdést, ne magyarázkodj, ne hergeld tovább az embereket, hanem ha mindez igaz, amit leírtál, akkor AZONNAL azt kell tenni, amit az 1.számú hozzászóló írt.


Apád kőkemény pszichiátriai eset, a helyzet pedig kőkemény gyerekbántalmazás, kőkemény családi terror. Mire vártok még anyáddal, tapsra?

2015. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!