Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anya lánya kapcsolat sosem...

Az anya lánya kapcsolat sosem olyan szoros mint az apa-lánya? Ahol két lány testvér, van ott is általában mindketten apásak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így általánosságban nem lehet kijelenteni.
2016. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek, és a szülők személyiségétől függ. Ultimate választ nem fogsz kapni.
2016. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez típus és személyiség függő, én anyásabb vagyok!
2016. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi ketten vagyunk lányok, anyukánkkal mindkettőnknek nagyon jó a kapcsolata, apukánkkal egyikünknek sem, ennek meg is van az oka.
2016. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rossz a kapcsolatom anyámmal.

Azért, mert rivalizál velem, mindenben jobb akar lenni, kioktat folyton, nem hagy békén, mindenbe beleszól.

Ez van!

2016. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En apas vagyok anyám sokkal elnezobb a batyammal meg a húgommal.
2016. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mi ketten vagyun lánytestvérek és mindketten inkább anyásak vagyunk, de apánkkal is jóban vagyunk. Szeretem ez így nem igaz, családfüggõ.
2016. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mi ne tendáltunk semerre

családunkban az egyenlőség uralkodik

(testvéreket is egyenlően kezelték, mi is a szüleinket)

2016. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, és ez szerintem nem is ettől függ. A szülőn múlik. Pl. nekem szerető családom van, de apám szigorú, nem tudnám elképzelni, hogy megosszam vele a titkaimat, vagy bármi.
2016. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne anya és lánya között szoros kapcsolat? Nekem pl. sokkal szorosabb a kapcsolatom az anyukámmal, mint az apukámmal, pedig gyerekkoromban apám is vitt sokat ide-oda, volt sok közös programunk, meg ilyesmi, és felnőttként is jókat szoktunk beszélgetni. Mégis, ha valami történik, anyám az első, akit felhívok, akinek elújságolom, vele szoktam néhány naponta beszélni telefonon, mondhatni, valamilyen szinten baráti is a kapcsolatunk, nem csak szülő-gyerek viszony.

Szeretem mindkét szülőmet, de mégis, anyámmal sokkal szorosabb a kapcsolatom.

2016. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!