Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szeretem anyukámat,...

Miért nem szeretem anyukámat, meg a családomat sem?

Figyelt kérdés

Nem érzek semmit irántuk. Mármint oké,ő szült meg,meg terelgeti az utamat, és hálás is vagyok,de nem szeretem.


Gyakran van együtt a család,tudunk egymásra támaszkodni,de inkább tekintek rájuk,mint lakótársakra. Nem hiányoznak soha,akkor sem,ha nem látjuk egymást 1hétig. Nekik viszont én hiányzom,nem értem.


Ott van apám,minta apa,nincsenek káros szenvedélyei, de ha barátként próbálok rá tekinteni akkor magam alá rendelném,ebben a "nem létező" társadalmi hiearchia rendszerben.


Anyukám nagyon hamar felkapja a vizet,és sokszor nagyon negatív, de már nem foglalkozom vele.

Az ő anyukája, a nagyim is ilyen volt,csak kicsi durvábban. De nála azzal nyugtattam magamat,hogy már öreg és úgy is hamarosan meg fog halni,had mondjon amit csak akar.


Sosem voltam még szerelmes. Éreztem már olyat,hogy őt nagyon meg akarom dugni,de szerelmet soha. Volt már barátnőm,de őt sem szerettem,csak együtt voltam vele. A kapcsolatra érdekszövetkezetként tekintettem. Kedves voltam vele,meg elvittem ide-oda. Cserébe szexeltünk,bújtunk,filmeztünk. Jó társ volt.


Ettől ugye nem leszek rossz ember? Sokat gondolkodom ezen,hogy mások hogyan érezhetnek ilyet egy családtagjuk,vagy egy másik ember iránt, de nem értem.



18/F



2015. ápr. 17. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Autista vagy netán? Mert valami komoly bajod biztos, hogy van. Sajnálom a szüleidet nagyon, főleg mert nem írod, hogy családi problémák lennének. Szoktatok beszélgetni? Illetve veled szoktak beszélgetni?
2015. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szoktunk beszélgetni. Bár nem nagyon szoktam a magánéletembe beavatni senkit. Ha csinálok pár neccesebb húzást akkor azt elmondom,ha már tárgytalan, de inkább próbálom feldolgozni magam az eseményeket.


Sajnos nem tudok mit csinálni,amikor valaki sír,vagy szomorú, gondolom ezért én sem megyek máshoz ilyen segítségért.

2015. ápr. 17. 17:31
 3/19 anonim válasza:
14%
aztaaaa.. te nem vagy normális.. :DDDDD milyen ember vagy te ?? :O
2015. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Barataid sincsennek?
2015. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Egyébként,szerintem nincsenek családi problémák. Gondolom ilyen egy normális család :D


Sok mindent megbocsájtunk egymásnak,és nem is túl konzervatívak a szüleim,csak valahogy nehezemre esik megnyílni mások előtt.


Vannak hobbijaim,amikről csak én tudok,meg jobb is,hogy csak én tudok.

2015. ápr. 17. 17:33
 6/19 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, minden hétvégén elmegyünk bulizni, suli után együtt lógunk néha, könnyen ismerkedem. De néha nem szeretem az embereket. Gondolom mindenki így van vele
2015. ápr. 17. 17:34
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem, nincs így mindenki vele. Attól még nem a barátod valaki, hogy együtt buliztok, lógtok. A barátság teljesen más. A szüleidet nem érdekli, hogy ennyire érzelmi nulla a gyerekük? Nem beszéltetek még óla? Csak tudják, ha mégsem, akkor mégis csak baj van velük is.
2015. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Pedig sokszor próbálkoznak ilyen témákkal,de én ilyesmiről nem szeretek nagyon beszélni.Mármint az érzésekről.


Nekem az egy barát, akivel sok időt töltünk együtt és élvezzük egymás társaságát. Meg lehet bízni a másikban,de azért van egy határ.

2015. ápr. 17. 17:44
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Azt hittem,hogy csak en vagyok ilyen.
2015. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nos, ha ennyire nem szereted őket, igyekezz talpra állni, és költözz el minél hamarabb, hogy ne kelljen őket elviselned.
2015. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!