Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme annak, hogy olyan apával éljünk aki tönkreteszi az életünket nem csak az enyémet de a testvéreimét is és édesanyámét?

Figyelt kérdés
mindenki feszült,ideges,rosszkedvű,depressziós,ha itthon van a családfő. A feszültségtől és a stressztől ami itthon ér(orvosok szerint ez okozza),beteg lettem,szívritmuszavarom van, biztatnak,(az orvosok)hogy ha nem leszek feszült ideges és nem stresszelek elmúlhat mert ha az ok is elmúlik akkor az okozat is elfog. szerintetek hagyjam itt ezt ami itthon van ?(Próbáltuk ezerszer megpróbáltuk megoldani a kapcsolatunkat,de mindig kútba esett az egész. Értelmetlen itt maradnom?)

2015. dec. 28. 03:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha depressziós akkor neki is segíteni kellene szerintem. Miben nyilvánúl meg a dolog? Ordibál, verekszik?
2015. dec. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden kötél szakad, két megoldás:

- vagy őt dobjátok ki,

- vagy ti költöztök el.

2015. dec. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ő is beteg

mindketötöknek sokat segitene a rendszeres mozgás ez oldja a stresszt és erősiti a szociális késszségeket

magnézium, halolaj, citromfű, d vitamin is sokat segitene mindketötöknek

2015. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pár hokedli az asztal köré és öszinte, családi beszélgetés.

Előtte megállapodás: hangos, sértő szónak hele nincs!

2015. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1

ordibál,veszekszik,minket még nem bántott,de maga körül mindent összetör,szétver,dobál.

2015. dec. 29. 03:56
 6/6 Hasty ***** válasza:

Kedves kérdező!


Egyáltalán nem tartom jó megoldásnak hogy így együtt eljetek vele. Nagy a kockázat H előbb utóbb bántani fog titeket!


Mindig bele kell gondolni a mentális részébe... Lehet valami lelki problémája van amiről még ő sem tud. Én bipoláris beteg vagyok. ...:/ A hipomanias időszakban voltak hasonló düh kitoreseim. Persze nyilván.. ez most nem egy diagnózis, ezzel csak azt akarom mondani hogy ha szeretitek próbáljátok meg rábeszélni egy pezichologusra vagy pszichiaterre. Mondjátok el neki hogy olykor féltek tőle. És úgy látjátok nincs jól. Vazoljatok fel az orvos lehetőségét, hogy csak menjen és beszéljen eggyel. Utána eldöntheti hogyan tovább! A szeretet mindenre orvosság! Talán ratudjatok beszélni. De ha nem, akkor probaljatok meg tőle külön szakadni, mert ebből baj lesz.

2019. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!