Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jelentkezni szeretnék a Miss...

Jelentkezni szeretnék a Miss Universe Hungary-re, megmondjam itthon? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Eddig nem is gondolkoztam ezen. Kb. 1 éve lettek új barátaim, barátnőim és vannak páran, akik voltak már (döntősök is), esetleg a divat- és szépségiparban dolgoznak. Bátorítanak, hogy próbáljam meg, ne ijedjek meg a kihívástól. Ha nem is sikerülne bejutnom, jelentkezhetek máskor is.


Viszont anyukámék szerint az ilyen élet nem igazi élet, ebből lehetetlenség megélni. Csak én közben látom, hogy igenis lehet, a barátnőim is magas életszínvonalon élnek, pedig nem dolgozzák halálra magukat és boldogok.

Mondjuk anyáék vidéken élnek, ez pedig Budapest, szóval azért más a két hely.


Arra gondoltam, hogy jelentkezek, hiszen mindjárt 18 leszek és hogyha lesz ezzel bármi később, akkor elmondom nekik. Így jó lenne szerintetek?



2016. jan. 17. 17:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

addig élsz meg belőle még szép vagy, 25 felett meg mész a süllyesztőbe kiégve.

azért tanulnak mellette a okosabb csajok, meg csinálnak szakmát hogy miután kikoptak a futószalagról ne a pöce gödörben végezzék drogos prostiként.

2016. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Kedves.:)

Én sem ebből szeretnék élni 70 éves koromig. Értelemszerűen egyetemet fogok végezni, nem a semmiért tanultam és tettem nyelvvizsgákat.

2016. jan. 17. 17:53
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Tudod, hogy a szüleidnek nem tetszene.

Te pedig menni akarsz.

Ha képes vagy finanszírozni magad a kiadásokat, amik a jelentkezéssel, részvétellel járnak, tedd meg. A szülőket meg majd értesíted, ha úgy érzed, jutottál valamennyire.

2016. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

A barátom mondta, hogy támogat és segít mindenben, de nem hagynám, hogy az egészet állja.

Mivel gimnazista vagyok, saját keresetem nincsen. De a mamámnak már mondtam (nála lakom, hogy ne koliba menjek) és Ő azt mondta, hogy bármi van, forduljak hozzá, meg ha úgy érzem, nem tudom egyedül elmondani anyáéknak, akkor szóljak neki és segít 'megpuhítani' őket.

2016. jan. 17. 18:01
 5/28 anonim ***** válasza:
64%

nem azért írtam az első válaszomban azt amit, de nézd meg a közel 100 Dubai-ozó magyar nőkről szóló cikket, hogyan lettek szépségkirálynőkből és modellekből huszonévesen drogos prostik.

és nem 70 éves korodig kell csinálni, mint írtam 25 felett már a kutyának se fogsz kelleni, simán kiégtél a szakmából és ennyi.

szóval vagy tanulsz, vagy szerzel magadnak egy férfit aki eltart majd.

2016. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Mint írtam a kérdés alatt, több ismerősöm is van a divat- és szépségiparban, szóval nem ismeretlen nekem ez az egész. Egyszerűen eddig nem vonzott az, hogy kipróbáljam magam egy szépségversenyen, pedig már több cég írt, hogy szeretnének velem dolgozni az interneten lévő képeim alapján.

Szerintem ez nem zárja ki azt, hogy tanuljak. Az összes barátnőm, aki modellkedik, vagy hasonló dolgot csinál, szintén egyetemista, vagy főiskolás, esetleg már végeztek is.

2016. jan. 17. 18:14
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha a jelentkezéskor már be fogod tölteni a 18-at, akkor akár titkolhatod is, ha neked jól esik. Azonban biztos vagyok benne, hogy kiskorúak jelentkezéséhez szülői engedély is kell, így ha még nem leszel a jelentkezéskor 18, akkor kénytelen leszel elmondani. Mert a "mindjárt 18 leszek" nekem nem pontos infó.
2016. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Legfeljebb megemlíted, ha beszélgettek. Egyáltalán nem olyan nagy dolog ez, több ezren megpróbálják minden évben.
2016. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"2016. február 1-ig betöltik 18. életévüket"

Az oldalon ezt írták, május 1-ig lehet jelentkezni.

Én pedig január 29.-én leszek 18 éves, szóval pont jó.

2016. jan. 17. 18:22
 10/28 anonim ***** válasza:
35%
Hát azért páran 25 felett is megélnek belőle. Amúgy ne keverjük már ide a prostikat, a bolti eladóból is lehet az. Ez egy lehetőség, ha szép vagy miért is ne. Várd meg, hogy bekerülj egyáltalán mondjuk a top 10-be és akkor avasd be a szüleidet. Tálald őgy nekik, hogy ez egy hobby a tanulás mellett. Arra viszont készülj, hogy nem egyszerű, akiket én ismertem és eredményt értek el, nagyon sok versenyt bejártak. Sok sikert.
2016. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!