Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyre undorító ha egy szülő...

Mennyre undorító ha egy szülő tudja, hogy a gyereke nem eszik sertést és azt hazudja, hogy az marha?

Figyelt kérdés
Bezzeg ha én etetném meg kagylóval akkor botrány lenne. Ezzel kb annyit ért el, hogy soha nem eszem a főztjéből többet. Felnőtt különélő ember vagyok.
2016. jan. 21. 13:21
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
70%
Aki nem tudja megkülönböztetni a sertést a marhától, annak mi életszerű oka lehet rá, hogy ne egye? Félreértés ne essék, én pl semmilyen vöröshúst nem eszek, de azért egy húsról ránézésre is meg lehet állapítani, hogy az milyen. De még ha nem is, a szaga vagy az első harapás után már biztos tudom, hogy olyan van előttem amit nem szeretek. Szóval ha téged sikerült megetetni vele, akkor csak nem lehetett olyan rossz az a sertés.
2016. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
22%
Vagy ne valogass, vagy fozz magadnak.
2016. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
76%
Részemről bizalomvesztést eredményezne. Abszolút megértelek.
2016. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
49%
Elsővel értek egyet. Ha nem tudod meg különböztetni akkor nem mindegy mi az?
2016. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
41%

Nem derült ki, hogy miért nem eszi.

Ha bármi baja lesz tőle, akkor az bizony elég nagy felelőtlenség a szülőtől. Ha csak finnyázós a gyerek, akkor viszont teljesen oké. Nehogy már a befőtt tegye el a nagymamát.

2016. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Tölteléket, panírozott dolgot láttatok már?
2016. jan. 21. 13:36
 7/60 anonim ***** válasza:
65%

Én az egész gyerekkoromat így töltöttem. Ezzel csak azt érték el a szüleim, hogy mostanra kb havonta ha egyszer eszem húst, azt is csak úgy ha a párom csinálja.


Egyébként meg nem értem miért számít, hogy valaki meg tudja-e különböztetni a húsokat az ízükről. Valószínűleg nem az ízével van a baj. Egyes vallásokban sem az ízük miatt nem esznek bizonyos állatokat. Ennek semmi köze a kérdéshez.

2016. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
85%
Bizalomvesztéssel járna. Nem hazudunk és nem csapjuk be a családtagjainkat ez elvi kérdés.
2016. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
54%
Hiàba a panìr meg töltelèk. A sertès ès a marha kèt teljesen màs karakterű hùs, egy harapàs utàn könnyen felismerhető akàr töltelèkként akàrhogyan.
2016. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
60%
Egybe tolod be a rántott húst? Én előtte pl föl szoktam vágni és voilá máris feltárul, hogy mit rejteget a panír. De mondom, ha az első harapás után nem jössz rá, hogy olyat eszel amit nem szeretsz, akkor gyakorlatilag nincs is semmi bajod az adott kajával, csak flancolsz.
2016. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!