Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti is mérgesek lennétek a...

Ti is mérgesek lennétek a szüleitekre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy gyerekkoromba nem volt semmilyen orvosi problémám és a szüleim körülmetéltek.

Nagyon kiváncsi lennék milyen lehet úgy szeretkezni, hogy nem vagy körülmetélve.

Azt nem értem, hogy miért kellett ezt tenni amikor tőlünk senki nem zsidó vagy vallásos.

18/F



2016. jan. 19. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen.


Szeretkezni talán nem olyan rossz általában, de maszturbálni nehezebb, egyeseknek fájdalmasabb. (Direkt ezért is népszerűsítették a körülmetélést az egyházi vezetők az elmúlt néhány században, hogy nehezebb legyen maszturbálni - rohadnának meg!)

2016. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Igen, a szülőnek nincs joga a gyereke testét ilyeneknek alávetni, hacsak nincs egészségügyi baja. Én a csecsemőkori fülbevövést is ellenzem. Hagy döntsemár el a gyerek, hogy mit akar majd ha nagyobb lesz!

Nagyon sajnálom...

2016. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Akkor szokták a kisfiúkat körülmetélni, ha olyan zárt a fityma része, hogy problémákat okoz és az idő múlásával nem válik el. Jelenleg Magyarországon 3-6 éves kor után csinálnak ilyen beavatkozásokat. Hiszen egy régi tanulmány azt bizonygatja, hogy ennyi idős korra el kell válnia a bőrnek, ahhoz, hogy később ne okozzon problémát. A tudomány mai állása szerint ezt az időpontot a nyugati orvosok kitolták 14 éves korig. (olvass utána)


Valószínűleg neked sem csusszant hátra az a fránya bőrdarab 3-6 éves korodig és orvosi javallatra eltávolítatták mielőtt fitymaszűkületed lett volna.


Szóval én a helyedben nem haragudnék a szüleidre, hiszen csak jót akartak neked. Illetve több mint valószínű, hogy az orvosok/ismerősök rájuk ijesztettek, hogy baj lesz, ha nem mozog az a kis fránya bőrdarab.


Egy 9 hónapos kisfiú anyukája.

2016. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Sokáig én is így hittem, de tegnap rákérdeztem és azt mondták azért csinálták meg 2 éves koromba, mert apámnak is meg van és ez kéne, hogy természetes legyen vagyis nem egézszégügyi okokból.

Tudom, hogy nem haragudhatok rájuk öröké, de örültem volna, hogy ha választhattam volna.

:( azért köszönöm az eddigi válaszolóknak.

2016. jan. 19. 21:43
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

A fülkilövéssel nincs nagy baj,mert ha az illető nem hord fülbevalót,valószínűleg benő

De ez nem

Sajnálom kedves kérdező :(

2016. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
5-ös! Nekem ki van lőve a fülem, évek óta nem hordok fülbevaló, de nemrég poénból beletettem egyet, simán belement. Szóval nem hiszem, hogy olyan könnyen benől.
2016. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Mazel tov ;)
2016. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Elvileg egyébként van ilyen, hogy "fityma-visszaállítás", bár nem sokat tudok róla, és biztos méregdrága. De ha van/lesz pénzed hozzá, esetleg utánanézhetsz.
2016. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Én voltam Amerikában au pair 4 évig, ott az volt a normális, hogy a kisfiúknak automatkusan nyisszantják. A pasiknak, akikkel intim viszonyba kerültem, nekik is kivétel nélkül olyan volt. Sőt, ott az a megdöbbentő (mondok jobbat, a nők szerint undorító!), ha valakit nem metélnek körül. Érdekes.. Ahány ház, annyi szokás.
2016. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Mert az USA egy elborult vallásos rettenet. (Nem annyira, mint Afrika egyes részei, de azért eléggé.) Európa sokkal felvilágosultabb ilyen téren, kevesebb is a gyerekkori nemiszervi megcsonkítás.
2016. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!