Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik megoldás lenne a jobb...

Melyik megoldás lenne a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élek a szüleimmel. 35 km-re van egy nagyváros, odajárok egyetemre. A lakás 2 szobás. Az egyik szobáját bérelte egy másik lány, a másik volt az enyém. Én csak akkor vagyok itt, ha sokáig kell bent lennem az egyetemen vagy másnap korán kezdek. Egyébként otthon élek. A bérlő viszont most felmondta a szerződést. 3 hónapja nem tudjuk kiadni a lakást, aki jött érdeklődni az az egész lakást kivenné.

Ebben a félévben nekem csak heti 1-szer volna szükségem a lakásra. Szóval szerintem értelmesebb volna kiadni az egész lakást: több bérleti díj folyna be és a rezsi felét se nekünk kéne fizetni. Szerintetek beszéljek erről a szüleimmel. Sokat gürcöltünk ezért a lakásért, hálás vagyok érte, de ha nem tudom kihasználni, akkor mi értelme van fenntartani? Szerintetek?


2016. febr. 1. 07:09
 1/8 A kérdező kommentje:
U.i. nyilván akkor azon az 1 napon korán kellene kelni (6:15), így időbe beérnék a suliba.
2016. febr. 1. 07:11
 2/8 DuplaKV ***** válasza:
89%
Add ki az egészet! Annak nincs értelme, hogy csak üresen álljon. Mellesleg a 6:15 nem olyan korai időpont.
2016. febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Egy nap az bőven kibírható, inkább adjátok ki az egész lakást. Heti egyszer egy éjszakára csak pazarlás egyedül ott lenni.
2016. febr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Adjátok ki az egészet,sztem szüleid sem fognak ellenkezni,csak lehet olyan jó szívűek,hogy nek akarták eddig mondani. Én középsuliba jártam be 55kmről,ehhez 5:30kor kellett minden nap kelni,és élek.
2016. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Kérdés végig ilyen laza lesz-e az órarended. Mert mindjárt kezdődik az új félév, az is hamar eltelik, a bérlő pedig nem biztos, hogy jó néven veszi, ha fél év után kirakják.

Vagy mennyiben vállalod a heti többszöri ingázást is, ha úgy alakul.

Persze beszéld meg a szüleiddel, de ne ugorj bele akármibe, ami pillanatnyilag nyerő választásnak tűnik.

2016. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Adjátok ki az egészet.

Egyébként a 6:15 annyira azért ne korai. Teljesen emberi idő. Sokan mindennap ilyenkor vagy korábban kelnek.

2016. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is megérné egyben kiadni, ha megoldható a közlekedés normálisan.
2016. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Neked a 6.15 korai? Hétvégén kelek akkor!
2016. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!