Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert mond ilyeneket anyukam?

Miert mond ilyeneket anyukam?

Figyelt kérdés

Ebben az evben teljesen megvaltozott. Folyamatosan ideges minden kis dolgon felkapja a vizet es mintha elveszitette volna a kedvesseget es helyette folyamatosan szid minden apro dologert meg nem hiszi el hogyha mondjuk nem en csinaltam valamit es ha tortenik valami rossz dolog akkor meg egybol azt feltetelezi hogy en voltam .....

Ez meg egy regebbi eset de amikor a testverem itthagyta a kontaktlencsejet (o meg elment) kiszaradt es rogton azt feltetelezte h en szaritottam ki meg ilyenek es nem hitte el hogy nem en voltam...

Ma is azt mondta hogy olyan vagyok mint egy ertelmi fogyatekos mert mindent 100x kell elmondani nekem..

Egyre bunkobb es nem ertem miert szinte mar csak nagyon ritkan kedves es mar idegbajt kapok hogy mindennap marakodik velem valamiert. Multkor azt mondta ram hogy hisztis p*****csa es nem tudom miert.. 3 an vagyunk testverek mind3 lany es en vagyok a legkisebb es legutobb panaszolta hogy az o anyjanak (nagymamam) mindig is anya testvere volt a kis kedvenckeje. Es most ezt eszrevettem nala is... Mar nem laknak velunk a testvereink de mindig amikor jon a kis kedvenc egybol jokedvu meg kedves vele engem meg leszar... Pedig olyan undorral mondta hogy o neki nem lenne kedvenc gyereke...

Miert lett ilyen iden?


2016. febr. 1. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
tini kor?
2016. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

hány éves vagy?


anyukád nem váltott munkát vagy valami nagyobb változás nem történt?

2016. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tortent semmifele valtozas sehol. 14 eves vagyok es nem szoktam hisztizni foleg nem ilyenek miatt de most kiborultam....
2016. febr. 1. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

voltozó korban van?


vagy csak te vagy egyedül ott neki rajtad tudja levezetni a feszültséget

2016. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
57%
Próbáld meg megbeszélni vele ezeket. Neki is vannak hullámvölgyei, mint mindenki másnak. Aki nincs ott napi szinten, annak látványosabban örülnek az emberek. Biztos, hogy szeret, örül, hogy vele laksz. Te minden nap ott vagy, nem biztos, hogy akar traktálni a dolgaival, problémáival. Főzz neki valami finomat, teremtsd meg a nyugodt légkört és beszélgessetek, biztosítsd arról, hogy benned megbízhat és ha tudsz segítesz neki, vegye észre, hogy elég érett vagy már bizonyos dolgokhoz. Erősítsd vele a kapcsolatod, ezeket a sérelmeket ne vedd annyira a szívedre. Elmondhatod neki, hogy mostanában sokszor megbántzott, lehet észre sem vette.
2016. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves anyád? Milyen helyen dolgozik?
2016. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
50 lesz oktoberben es egy kozmetikaban dolgozik kormoskent.
2016. febr. 1. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Változó kor

2. Rájött, hogy te is el fogod hagyni nemsokára

3. Kell neki egy társ

2016. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van anyámék majdnem elvállnak meg nem szólnak egymáshoz tesom betipeg peströl akkor meg boldog család vagyunk én otthagytam a fösulit anno tesom meg szerintem ö is csak kamuzik hogy nem. Neki 3 nyelvizsgája van nekem egy fél ..... ö a kedvenc én meg aki turja nekik a kertet amiben semmi nem terem meg ha fater haverjával tárgyal én hozzam haza nem mondom h nem tartanak el mert együtt lakunk és nem nagyon fizetek semmiért vagyis ha kell valami megveszem itthonra szóval azért hozzá járulok.. el kell fogadni az ilyet, tesoiddal nem tudsz beszélni normálisan erröl egyböl felnyomnak???
2016. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elözö vagyok, eszembe jutott okként nincsen neked véletlenül valami pasi az életedben? Azóta mert akkor szoktak anyukák apukák megbolondulni
2016. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!