Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem szeret? Vagy csak...

Anyukám nem szeret? Vagy csak méregből mond ilyeneket?

Figyelt kérdés

Anyukám sokszor azt mondja, hogy bár már nagylány lennék, és nem laknék itt, mert csak a terhére vagyok!

Segítek amennyi tőlem telik, jól tanulok, mindig jól szoktam viselkedni.

Sokszor úgy fekszem le aludni, hogy sírok, mert anyukám annyira megbánt.

Apukám külföldön dolgozik, ritkán van itthon.:(

12L


2010. okt. 13. 18:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Tegnap 10 perccel később jöttem haza az iskolából, mert meghívott a barátnőm anyukája egy sütire. Anyukám nagyon mérges volt, szobafogságot kaptam, mert nem 13:10re értem haza, hanem 10 perccel később.


Ma véletlenül levertem egy poharat, amiben ásványvíz volt. Elkezdett ordibálni, hogy milyen szerencsétlen vagyok, hogy egy pohárra se tudok vigyázni. :(

2010. okt. 13. 18:31
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Istenem.. mintha magamat és anyámat látnám 7 éve. Nagyon sajnálom, át tudom érezni, milyen rossz... Kitartás, kislány :) Remélem, azért anyud jobb fej, mint az enyém, és nem fog kirakni 18 évesen, hogy boldogulj...

Szurkolok, hogy rendbe jöjjenek a dolgok!

2010. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szerintem feszült (pl. amiatt hogy apud külföldön melózik, és ritkán jár haza). Legjobb lenne ha elmondanád neki, hogy ez nem esik neked jól. Szoktál vele erről beszélgetni? Hidd el biztosan szeret. A beszélgetés meg egy jó dolog, szóval én aztmondom beszéld meg vele.
2010. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Valószínű nehéz neki, hogy nincs ott apukád, és sajnos rajtad tölti ezt le.

De attól még szeret.

Próbáld meg elfogadni, nem nagyon tudsz mást tenni. Ilyen helyzetben neked kell okosabbnak lenned.

2010. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Még testvérem sincs aki megvédene!

Már a számítógéptől is el akar tiltani, nehogy valami rosszat csináljak vele!

2010. okt. 13. 18:36
 6/22 A kérdező kommentje:

Egyzser megkérdeztem, hogy miért bánt mindig. Azt mondta azért mert nyűg vagyok a nyakán.

Egyébként anyukám 29 éves.

2010. okt. 13. 18:36
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor valahol megvan a baj oka. Én 31 vagyok, de tuti hülyét kapnék egy 12 éves gyerekkel. Most természetesen nem téged sértegetlek, vagy bántalak, csak magyarázatot adok, hogy ha vki 17 évesen szül, általában ez szokott történni. Téged sajnállak csak nagyon, hogy anyád az elvesztegetett fiatalságát látja benned, és nem örül a kislányának. Biztos, hogy apud is hiányzik neki, de a fő gond, hogy fogalma sincs a gyereknevelésről, és felkészülve sem volt rá. Mindig ilyen veled, vagy általában azért normális?
2010. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Amióta apukám kiment (március) azóta ilyen. Előtte sokat voltam a mamámékkal. úgyhogy előtte rendes volt.

De mióta ketten vagyunk, úgy érzem nem szeret már.


Pedig higgyétek el, tényleg nem vagyok rossz gyerek!

2010. okt. 13. 18:43
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Vááá! Ezt nem hiszem el. A jó édes anyukád nem hogy örülne, hogy ott van mellette a lánya, nincs egyedül. Erre ő ilyeneket mond neked. Tudod i hiányzik anyukádnak, ő még egy nagyon fiatal nő, és hiányzik neki a partner. Ej kislány, nem lehet hogy odaköltözz mamádékhoz?
2010. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Anyukám is ezt szeretné, de a mamám azt mondta hogy nem.
2010. okt. 13. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!