Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lebuktam a cigarettával mit...

Lebuktam a cigarettával mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lebuktam a cigarettáaval csak az a baj hogy harmadszor bukok le mostmár nagyonmegbántam és soha nem akarok rágyujtani de mostmár nem akarnak hinni nekem mit tegyek
2016. febr. 10. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne dohányozz többet.Ennyi.
2016. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha már úgyse hisznek neked, akkor cigizhetsz tovább nyugodtan!
2016. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiú, aki farkast kiáltott esete...

Ha harmadszorra buksz le, akkor már párszor megígérted, hogy abbahagyod. Szóval ne csodálkozz, ha nem hisznek neked.

2016. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké de engem nagyon bánt ez a helyzet és nem akarják elhinni nekem
2016. febr. 10. 20:54
 5/8 Argloss ***** válasza:
100%

Ha dohányozni akarsz, akkor vállald fel, hogy dohányozni fogsz, ha le akarsz szokni, akkor meg ne dohányozz többször.

Egyébként gondolj arra, hogy őket meg az bántja, hogy már kétszer is az arcukba hazudtál.

2016. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gnoomage ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy nem mered felvállalni a saját tetted?! Meg tetted? Tudtad hogy "rossz"? Tudtad, hogy megharagudnak érte? Akkor vállald fel! Előbb kellett volna feltenni a "mit tegyek" kérdést és nem jutsz ide... Ha ennyire komolyan gondolod ne gyújts rá, többet nem tehetsz, ha már úgyse hiszik el mit mondasz...
2016. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Ne akarj megfelelni a szüleidnek, dohányozz ha úgy akarod.
2016. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha tényleg ennyire bánt a dolog, akkor ne cigizz többet, és hidd el idővel el fogják hinni, csak idő kérdése.
2016. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!