Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért veszekszik velem anya...

Miért veszekszik velem anya ha naplót írok? 13/l

Figyelt kérdés

Elkezd kiabálni,hogy biztos azt írom milyen szemét.Ilyenkor szoktam visszakérdezni,hogy nem mindegy neki mi van leírva ha csak én olvasom.Szoktam róla is írni,de az egy kicsit más téma.Már olyan érzésem van,hogy olvasni szokta,pedig zárható.

Miért csinálja ezt?13L


2016. febr. 13. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Miért írsz ki két kérdést erről?
2016. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Sok (rengeteg) szülő veszekszik minden nagyobb ok nélkül, puszta idegességből a gyerekével. Lehet, hogy az nap feszült volt, bár eltudom képzelni, hogy beleolvasott a naplódba, ahol negatívan jellemezted őt.
2016. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
13%
Szerintem csak félt, hogy magadba fordulsz. Lehet arra vágyik hogy vele beszéld meg a privát dolgaidat. Lehet kicsit nehéz lesz, de hidd el, a kapcsolatotoknak is jót tesz, nincs jobb mikor egy anya és lánya egyben a legjobb barátnők is. Persze ettől még az édesanyád marad, és nem viselkedhetsz úgy vele mint egy baráttal. Csak megosztotok egymással egy csomó élményt , gondolatot. Szerintem ő is örülne neki :)
2016. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1es ez az első kérdésem,engem nem akar eltiltani.

3as a tanuláson kívül mást nem lehet vele megbeszélni normálisan

2016. febr. 13. 09:43
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

A helyedben online naplót vezetnék, egy olyan blogot aminél mindent letiltasz hogy más ne láthassa kizárólag Te. Az ilyen blogokhoz csak jelszóval lehet hozzáférni ami sokkal jobb mint a zárható napló mert ezt nehezebb feltörni. A naplóról le lehet feszegetni a zárat vagy megpiszkálod és kinyílik. A netes változattal nem lehet ilyen könnyen elbánni. Szerintem megnézte vagy megtudta valakitől hogy mit írsz róla és ezen akadt ki. Zavarja hogy nem neki beszélsz a dolgaidról.

Dobj neki pár csontot amin elrágódhat, de csak apróságot, akkor megnyugszik pl. ma a suliban minden oké volt, nem történt semmi. Apró infómorzsa. Minden más fontos dolgot írj a blogba és tiltsd le a bejegyzéseket hogy csak Te láthasd.

Fontos: ne beszélj arról senkinek hogy blogot írsz mert akkor mindenki el akarja majd olvasni. A jelszót gyakran cserélgesd és olyan legyen ami nem értelmes szó semmilyen nyelven, van benne kisbetű, szám és spec. karakter is. Segítség itt: [link]


Sok sikert és kitartást :)

2016. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

anyádnak önbizalom hiánya van, vagy úgy érzi, nem elég erős köztetek a kapocs.ez persze nem ok arra, hogy veszekedjen veled, ha te leírod a magángondolataidat. ha semmi olyan nincs a naplódban, ami pl kivágja nála a biztosítékot vagy szégyelled, akkor mutasd meg neki, hogy tessék anyu, itt van, ha ennyire b@ssz@ a csőrödet, akkor olvasd el.

27/N

2016. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Rejtsd el egy olyan helyre, ahol tudod, hogy sose találná meg, akkor se, ha keresné. Bár ha egy anya már ennyire belemászna a gyereke privát szférájába, hogy átkutatna mindent a naplójáért, az szerintem már beteges. Meg egyébként is, mondd meg neki, hogy jogod van azt írni, amit akarsz a saját, személyes naplódba. Amúgy, milyen paranoiás lehet, ha rögtön azt hiszi, amint leírsz valamit, hogy róla szól. Eleve nem kellett volna megtudnia, hogy naplót írsz, szóval ez a te hibád...
2016. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Súlyos lelki gondjai vannak édesanyádnak. Ha meg valaki attól fél, emiatt a naplóírás káros, mert magába fordul tőle az ember, az hülye. Ennyi önvizsgálatra igazából minden embernek szüksége volna.
2016. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha az az indoka, hogy biztos rosszat írsz róla, akkor önbizalomhiányos, és fél, hogy rossz szülő (általában az ilyen emberek amúgy jó szülők, a rossz szülők a legritkább esetben rágódnak ezen:S)


Persze nem tiltanám, de én sem örülnék, ha a gyerekem naplót írna. Egyszerűen azért, mert veszélyes bármit is leírni, amiről azt akarod, hogy titokban maradjon, és ezt jó, ha már egy gyerek is megtanulja.

2016. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
#9: és gondolom, gyerekednek csakis E-mentes termékeket vásárolsz. Bár az legalább nem okoz kárt, ellenben a naplóval kapcsolatos indokolatlan paranoia, amit a gyerekedbe ültetnél.
2016. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!