Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ilyen esetek után hogy...

Ti ilyen esetek után hogy engeditek el a lányotok bulizni vagy csak a városba? Nem féltitek őket?

Figyelt kérdés

"A debreceni rendőrök három fiatalembert fogtak el, akik a megalapozott gyanú szerint egy lépcsőházba bevittek egy fiatal lányt és molesztálták."


[link]



2016. febr. 13. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Szerencse, hogy az ország nyugati felén lakom. Keletre délre nem is mennék, inkább a 8ker mint Miskolc vagy Debrecen. :D
2016. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Mindig is voltak ilyen esetek, ahogy túlféltett lányok is, akiknek aztán felnőtt korukban kell kompenzálniuk. Szerintem egyik sem jó.
2016. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Egyes Miskolc tenyleg durva környéki vagyok nem merek egyedul be menni miskolcra, amúgy meg a muja félénk és hulye kislányokkal szokott ilyen lenni ha talpra esett mint en nem lesz ilyen bar en nem jarok sehovaugy
2016. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

"a muja félénk és hulye kislányokkal szokott ilyen lenni"


- Az áldozat hibáztatásának egyik alapformája.

2016. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Bulizni úgy, hogy csak taxival jöhet haza. Nem kocsival x vagy y majd hazahozza, nem gyalog, nem majd x hazakíséri. Csakis taxival.

Városban későn este nem mászkál.

Délután, este a belvárosban nálunk nincs ilyen gond. A város gázos részein meg úgy sincs semmi, amiért érdemes lenne odamenni.

2016. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

"lyen lenni ha talpra esett mint en nem lesz ilyen bar en nem jarok sehovaugy" Akkor hol vagy olyan nagyon talpraesett, te nagyokos?

Egyébként sajnos ilyenek mindig is történtek, és ezután is fognak. Féltem a lányomat, de mindig többen jönnek haza egy irányba, vagy megyek érte kocsival, vagy taxi, ahogy már előttem is írták.

2016. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Azér aggódó anyukák apukák az hozzátenném:

Hogy a 17 éves lány annyire részeg volt hogy azt se tudta fiu-e vagy lány!

Komolyan! Ha ennyire leissza magát és éjjel egyedül mászkál akkor vessen magára.

Az erőszakoskodó fiuk meg szégyeljjék magukat-szét-ném a fejüket!

2016. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor engedném el, ha tudom, hogy mindig van vele legalább 2 ember, és tudom, hogy hova mennek. De ha lehetőség van rá, jobb inkább kocsival vinni a csapatot, úgy biztosan nem lesz baj.
2016. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Ez hír? Ilyen mindig volt, hogy valakinek elvették a telefonját. Ez ellen szinte sehogyan nem lehet védekezni, fényes nappal ugyanúgy megcsinálják. Nem a legdrágább telefont kell venni és nem kell végig útközben nyomkodni, akkor nem lesz annyira feltűnő.
2016. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Én azt nem értem, hogy hagyhatták egyedül a barátai.
2016. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!