Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » APUKÁK! Ti mit szólnátok...

APUKÁK! Ti mit szólnátok hozzá, ha 14-15 éves lányotok (többi lent)?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok hozzá ha a 14-15 éves lányotok: versenyszerűen sportolna és ezért szinte minden szabadidejét ebbe fektetné? Az edzéseken szinte csak fiúkkal edzene, sőt ha úgy hozza a helyzet velük is öltözne és egy szobában aludna velük edzőtáborokban? Ha kockás lenne a hasa? Ha nyáron nagyon rövid nadrágban és sportmelltartóban edzene, mászkálna versenyeken?

Én a lány vagyok..... Csak kiváncsi vagyok mi a szülők (főleg apukák) véleménye....

Az értelmes válaszokat elölre is köszönöm.



2016. febr. 8. 21:38
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
85%

Szia!


Milyen sportról van szó?

2016. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, ugyanúgy kocsmáznék.
2016. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok oda a gondolattól, hogy a 15 éves lányom fiúkkal alszik ( nekem még csak 7 a lányom ), a többivel nincs baj. Ha komolyan veszi, megengedném nekk.

Ugyebár a rövidnadrág is lehet combig érő nem kell p*csanadrágnak lennie, a sportmelltartó meg olyan mintha atléta lenne ( csak kilátszik a hasa ), szóval ezekkel nincs bajom.

Annak ha ilyen szinten sportol egyenesen örülnék ( csak ugye ne hanyagolja az iskolát. Az is nagyon fontos ).

2016. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, várok még

A fiúkkal alvás nem rendszeres, csak ha néha csak így férünk be a szobákba akkor a pár lányból én szoktam bevállalni h megyek a fiúkkal...

És hát a nadrág.....nem mondom h nem p.csagatya....

2016. febr. 8. 21:50
 5/30 anonim ***** válasza:
20%

Te képes lennél fiúk előtt csak úgy öltözni-vetkőzni? Hol a szeméremérzet? Ez nem normális dolog. Minimum menj be ilyenkor a budiba vagy egy külön szobába.

Együtt zuhanyozni nem akarsz velük?

2016. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%
És minek kislánynak pi.csagatya?
2016. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

Taekwondoztam versenyszerűen, ott is markánsan kevesebb a lány, mint a fiú. Soha nem volt ebből gond, ha egymás előtt kellett átöltözni.

Egy érett ember ilyenkor nem picsog, hanem tudja hogy ez van, ezt kell szeretni.

2016. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, semmit, ha a gyereknek ez tetszik, ebben érzi jól magát, akkor tudomásul venném. (hangyányit elgondolkodnék ugyan, hogy kitől örökölhette...:)))
2016. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
14%
Peniszt nem akar noveszteni a lany?:D
2016. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Nekem már meglehetősen régen volt 15 éves a lányom. Mint valaha én, ő is versenyszerűen űzte az egyik önvédelmi sportot. Segítettem, ahogy tudtam, és megbíztam benne. (Mondjuk, akkor még más világ volt, és a lányok valóban lányok voltak, nem annak látszó tárgyak.)

Egyetlen dolgot nem engedtem neki, hogy kockás hasa legyen. Az ugyanis olyan fokú zsírhiányt feltételez, ami egy nőnek nem egészséges.

2016. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!