Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor mi a fenere tudnak...

Ilyenkor mi a fenere tudnak gondolni a szulok?

Figyelt kérdés

SOha nem volt az, hogy megtetszett valami, es mondtam, hogy adjanak ra penzt, es megvettem. Mindig innen-onnan kaptam penzt, es abbol kellett sokszor honapokig sporoljak, hogy meg tudjam venni. Ha megvettem, akkor meg jott a cirkusz, hogy annyi ruhad van, minek meg ruha...

Most kaptam keresztszuleimtol 20.000Ft-ot, amibol szeretnek par dolgot venni, de megint kezdodik, hogy minek, annyi ruhad van, nem fer a szekrenybe...mi a fenenek kell ebbe is beleszolni?

Arrol nem is beszelve, hogy mas lany ala a szulei egy kocsit tolnak, amire azt mondjak a szuleim, hogy hat nem nagy szam a kocsi, de nekem imadkozni kell, hogy ideadjak a kocsit, hogy tudjak menni valamerre.

Vegezetul pedig szerintuk a havi 10.000 Ft-omat kocsira kellene gyujtsem. Oszinten, mit gondolnak, ilyen tempoban 10 ev mulva se lenne kocsim, es nelkulozzek, csak azert, hogy tudjam, hogy van xy penz a tarcamban...

20+L


2016. febr. 14. 14:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért nem dolgozol?
2016. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jah...20évesen simán mehetnék dolgozni.Még suli mellett is ,nem egy ember végezte el úgy az iskolát hogy dolgozott mellette.Ez szerintem elég túlzás hogy 10.000ból egy normális göncöt se lehet venni,inkább tényleg csak nagyok az igényeid.De ha dolgoznál,akkor nem 10.000tudnál félretenni kocsira!
2016. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!