Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális? Ez a szülői...

Ez normális? Ez a szülői szeretet?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és a szüleim azt mondták, hogy őket az sem érdekel, ha hajléktalan leszek, de joguk van kitenni otthonról. Van még két tesóm.. de még a bátyámat sem küldték el otthonról..

még csak tavaly éretségiztem, egyetemre megyek majd, decsak másfél évmúlva...


2016. febr. 15. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi okból mondták ezt, pont neked?
2016. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos, ha tavaly eretrsegiztel, másfél év múlva akarsz egyetemre menni, akkor nem az a gond, hogy nem dolgozol? A tobbi testver dolgozik és hozzájárul a koltsegekhez ?
2016. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dolgoztam, de fél hónapja most nincs munkám. De csak fél hónap... és a bátyámtól sem dolgozot 20 évesen.
2016. febr. 15. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom persze merre élsz, de nagyvárosban elég gyorsan szert lehet tenni szarabb munkára. Vállalj el valamit (bármit), hogy legyen munkád és keress mellette állást.


Én sem örülnék neki, ha azt látnám, hogy a gyerekem fél éve otthon mereszti a fenekét, attól tartanék, hogy ez így fog maradni egy hónap, fél év, egy év, öt év.... múlva is.

2016. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális és köze sincs a szülői szeretethez. Ez arról szól, hogy valójában végleg haza akarnak kötni, és ezért ijesztgetnek halálra. Ilyenkor vagy végleg elmenekül a gyerek, vagy meg sem mer mozdulni.


Javaslom, legközelebb mondd meg nekik, hogy oké, kitehetnek, megélsz a magad erejéből, de bármilyen éleetd is lesz, soha egy pohár vizet sem fognak kapni tőled, ha szomjan halnak sem.


Ez a megfelelő válasz az ő szövegükre.

2016. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy, amióta nincs munkám azon vagyok, hogy legyen másik... De úgy viselkesnek velem, hogy már semmit nem merek el mondani... Nem mondtam hogy keresek munkát mert akkor leszólnak hogy onnan is kirugnak, mert az előzőből is kirúgtak. Ahhoz értenek a legjobban, hogy lebeszéljenek mindenről ezért nem mondok el semmit, csak akkor mikor már biztos a dolog...
2016. febr. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!