Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális szülő az amelyik nem...

Normális szülő az amelyik nem segíti a felnőtt gyerekét anyagilag, de a kutyájának több százezres kutyaházat csináltat?

Figyelt kérdés

Meg minden szarral elhalmozza?

A kutya hogy fog róla gondoskodni mikor beteg lesz? Mikor orvoshoz kell majd vinni? És az ágytálat cserélni?


És a gyerek nem hálátlan, és nem akarja kihasználni a szüleit!



2015. febr. 15. 11:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Miért, a gyereknek amúgy szüksége van az anyagi segítségre? Mert az azért nagyon nem mindegy.

És hagyjuk már ezt az ágytál cserélést, elég gáz lenne, ha a szüleim csak azért hoztak volna engem létre, csak azért neveltek volna fel, és most is csak azért támogatnának, hogy majd cserébe pelenkázzam őket, ha öregek lesznek.

2015. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Az utolso mondatod es a kerdesed elegge veri egymast.

O penze, azt csinal vele amit akar.

Ha te meg csak a penzert cserebe(mert ez jon le)segitenel neki, hat gratulalok.

Akkor inkabb, most mondd neki, hogy apolora vagy otthonra gyujtson inkabb.

2015. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon elkeseredett vagy! Megtettél mindent azért , hogy Te kapd ... Gondolkozz el! Sztem-nem! Nem hibáztatni kell, hanem elgondolkodnod, hol hibáztál? Egyébként miért tőlünk várod a segítséget? Mehet a piros pacsi... ;) (Y)
2015. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
31%
Nem normális,de joga van hozzá! Az ilyenek inkább kutyát szülnének,ha megtehetnék! Bár megérne egy misét utánajárni,hogy vajon miért is!
2015. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Azert megneznem ezt a gyereket, hogy mennyire apolna a szuleit, mikor eljonne az az ido, hogy tenyleg azt kellene csinalni. SZerintem csak a szad nagy. Ne igerj olyan dolgokat, amit esetleg nem tudnal betartani.

Na de nem baj, mert te mar most eldontotted, a szulotol nem kapsz penzt, felfordulhat, te nem fogod pelenkazni.

2015. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Egy felnőtt gyerek miért várja el, hogy a szülei pénzeljék?


Mert mégsem annyira felnőtt? Nem tud egyedül megélni a lábán?

2015. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

Miért kellene egy szülőnek továbbra is pénzelni a felnőtt gyerekét? Felnőtt, kirepült, önálló életet kezdett. Külön kasszán élnek, hagy kezdjen már azt anyuka a pénzével, amit szeretne!

Lehet, hogy a kutya fizikailag nem fog róla gondoskodni, ha beteg lesz és/vagy idős, de mellette van társként, amíg él. Komolyan egy kutyával versenyzik a gyerek? Már egyáltalán nem is értem hogy jött ez fel. Az egész kérdésnek olyan szaga van, mintha a szülőnek élete végéig támogatnia kellene a gyereket anyagilag, hogy az majd aztán hajlandó legyen neki segíteni, amikor fizikailag rászorul. 18-20-25 évig támogatja a mai világban a szülő a gyermekét. Utána hagy legyen már neki is egy kis szabadsága. Szégyen, ha az a gyerek, akit szeretetben neveltek, nem képes átsegíteni az édesanyját/édesapját, az utolsó, nehéz évein!!!

2015. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
Majd PONT az a "felnőtt" gyerek fog öregkorában segíteni neki, aki még önmagát se tudja ellátni??? Ne röhögtess, nekem se lennél hiteles.
2015. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
18%

Senki nem érti,hogy mi a kérdező gondja?

Olvassátok már el rendesen.

Szerintem is beteg dolog egy dögöt istápolni,ha a gyereknek van szüksége bármire.Teljesen beteg agyú emberek vannak.

Nem az a lényeg,hogy felnőtt- e az utód,vagy milyenek a körülményei.Aberrált dolog egy állat mellé állni.Teljesen abszurd.

Én biztos az arcába mondanám baj esetén a tisztelt anyukának,hogy majd a kutya segít neki.

2015. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
Ha ilyen gyerekem lenne, mint te hat en is jobban szeretnem a kutyat nalad, kedves utolso.
2015. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!