Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit gondoltok a...

Szülők ti mit gondoltok a szüzesség elvesztéséről fiú gyermek esetében?

Figyelt kérdés
Az oldalon olvastam már erről, de eddig csak lányos szülők válaszoltak, viszont engem érdekel hogy a fiúnál is ugyan úgy korhoz van-e kötve? Tehát ugye a legtöbb szülő ellenzi, hogy a lánya 14 évesen veszítse el a szüzességét, fiúknál is így van ez? Vagy a fiú gyermeknél egyáltalán nem bánják ha elveszíti 14 évesen? Főleg azért érdekel, mert én is 14 éves fiú vagyok :D.

2016. febr. 15. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Fiúknál inkább az, nehogy teherbe ejtsen egy tizenéves fruskát.
2016. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Értem igazából cikinek érzem ezt a témát, ezért nem kérdezem meg a szüleim. Meg már majdnem megtörtént, majdnem elveszítettem.. De aztán mégse, mert féltem hogy történik valami.
2016. febr. 15. 19:56
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
én a fiam befizetném egy prostihoz ha 18 éves korág nem kupakol :D
2016. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Most komolyan, vagy csak vicc?
2016. febr. 15. 19:58
 5/20 A kérdező kommentje:
De ahogy látom azért fiúknál sokkal lazábban veszik.
2016. febr. 15. 19:58
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Fiam van.

Amikor 15 éves volt, akkor egy beszélgetésből említette meg, hogy voltaképpen ő már túl van az első szexélményen.

Beszélgettem vele, főképp az érdekelt, hogy felelősségteljesen gondolkodtak mindketten a megfelelő védekezésről. Hál istenek, nem hiába járattam a számat 14 éves kora óta, hogy ha szexel mindig használjon gumit, még akkor is ha a lány azt mondja, hogy gyógyszert szed.

De fele annyira nem aggódom mint a lányos anyukák..

2016. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

lazábbra van fogva, mert nem max kifizeti (a szülő) az abortuszt, és részéről el van intézve.


Míg lányos anyánál a lánynak elég nagy lelki trauma az is ha elveteti, meg az is ha megtartja. Utóbbi még több idő és pénz, + teher a lány szüleinek is a kisgyerek.


14 éves lány hogy fog így tanulni, meg dolgozni...? sehogy!

2016. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Persze ez érthető. Bár a legtöbb fiú apu szerint később ér. Vagyis azt mondta, hogy sok lány már 14 évesen meg van bolondulva a sexért, még a fiúknál van hogy ez csak 16-18 évesen következik be.
2016. febr. 15. 20:15
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
A lányok is ugyanúgy akarják, csak ök cikinek érzik.
2016. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
13%
Minél elöbb elveszti annál vagányabb! Kivéve ha hátulrol vesziti el na az ciki!
2016. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!