Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit gondoltok a...

Szülők ti mit gondoltok a szüzesség elvesztéséről fiú gyermek esetében?

Figyelt kérdés
Az oldalon olvastam már erről, de eddig csak lányos szülők válaszoltak, viszont engem érdekel hogy a fiúnál is ugyan úgy korhoz van-e kötve? Tehát ugye a legtöbb szülő ellenzi, hogy a lánya 14 évesen veszítse el a szüzességét, fiúknál is így van ez? Vagy a fiú gyermeknél egyáltalán nem bánják ha elveszíti 14 évesen? Főleg azért érdekel, mert én is 14 éves fiú vagyok :D.

2016. febr. 15. 19:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

"én a fiam befizetném egy prostihoz ha 18 éves korág nem kupakol"


Ebből látszik hogy egyesek mennyire éretlenek szülőnek.

2016. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Én adnék neked óvszert. Fő a biztonság, mellette elbeszélgetnék a témáról, aztán sok sikert!
2016. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szerintem csak viccelt aki azt írta:D.
2016. febr. 15. 20:33
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát, azért mérget nem vennék rá... xD
2016. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

Semmi esetre sem menj prostihoz!Csak olyan lannyal legyel eloszor aki igázan tetszik,ha ez csak huszeves korodban lesz az sem ciki!

Egy fiu elso kapcsolata nagyon meghatarozza az eljovendo ferfi eletet!

2016. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Én velem is majdnem megtörtént, de a lány jobban akarta mint én. (A volt barátnőm)
2016. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%
Tök mindegy, hogy fiú vagy lány, 14 évesen még korai. Úgy érzem 16 év a minimum, ekkor már leHET elég érett ahhoz, hogy
2016. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
96%
Én ezerszer a lelkére kötném, hogy védekezzen, vennék neki annyi kotont, hogy akár tucatnyi jusson minden napra, amikor a lány közelébe kerül, csak teherbe ne ejtsen valakit... A lányt inkább akkor félteném, ha buliba megy, nehogy az italába keverjenek valamit vagy ilyesmi. Rendes kapcsolatnál inkább a fiút félteném, mert ott még annyi beleszólásom se lenne, hogy megtartja-e a gyereket, csak fizethetném a gyerektartást...
2016. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

16 éves kor alatt senkinek sem ajánlom a szexuális életet. Túl sok a kockázat érzelmileg, egészségügyileg, ráadásul inkább idősebbeknél következzen be nem várt terhesség, mint már 14-15 évesen. Sőt, sokan már 20 évesen is meglehetősen hézagos nemi ismeretekkel rendelkeznek, így kockázatos nekivágni.


14 év alattival meg véletlen se létesíts nemi kapcsolatot, maximum csók, ölelés, kézfogás. 14 év alattival a szex büntethető.

2016. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
* még 20 évesen
2016. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!