Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szüzesség elvesztéséről és...

Aranyigergo kérdése:

A szüzesség elvesztéséről és a további teendőről lenne szó. A lényeg lent van. Köszönöm előre is. ?

Figyelt kérdés
Üdv. Szóval a közepébe vágok a dolgoknak.15 évesen elvesztettem a szüzességem amitől nagyon féltem FIÚ létemre. Ezt egy cseppet furcsának találtam. Inkább az a magamba húzódó fiú vagyok. Nem nagyon vannak barátaim és a családra nem lehet számítani mert nem velük élek már.16 Éves vagyok jelenleg és úgy alakul hogy van egy lány akihez hozzá tudok kerülni olyan közel mint mikor elvesztettem a szüzességem, de megint félek. Mivel lehetne ezt "orvosolni"? Igen zavar hogy újra jön majd a szex. Kérlek írjatok tapasztalatokat vagy ami segít. Köszönöm! 16F
2015. aug. 24. 22:57
 1/1 anonim válasza:
Én is féltem, nagyon, de ott volt nekem a barátnőm, elsúgta hogy szeret, és hogy hatoljak már végre belé, onnantól sínen voltam 19/f
2015. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!