Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez a magatartás? Mit...

Normális ez a magatartás? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Faluról- városra ingázok, igy gyakran csak 5-6-ra érek haza, kicsivel elöbb mint apám. Gyorsan eszek, átöltözök, minimális rendrakás és tanulok holnapra. Na most néha kimarad a mosogatás, sepergetés attól függ miből hogy állok, igy ezt néha ő csinálja meg. Nem kértem meg, nem is akartam, megcsinálnám én is, de elöbb még tanulnék mert nekem nem mindegy hogy este tanulok vagy este sepergetek/mosogatok. Igy amikor rákerül a sor a következőt csinálja:

Félhangosan morog, fintorog. Ha a terstvérem kér tőle valamit (játszanak stb.) akkor fennhangon mondja hogy nem lehet mert mosogat/seperget, és megalázó neveket találki ezeknek. pl. "Más mocskát nyalom."



2016. febr. 16. 16:08
 1/7 anonim válasza:
Anyád meghalt? Mert lehet az miatt.
2016. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, ő még nálunk is késöbb ér haza (attól függ melyik váltás). De addig "magamra" is rendbeszedném a hazát, csak hát apám nem birja ki addig mig elirom a leckét...
2016. febr. 16. 16:17
 3/7 Egyenes út ***** válasza:

Hány éves vagy?

Engedd el a füled mellett,ha birod.

2016. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesód nagyon kicsi, vagy miért nem osztjátok el a munkát vele? De am lehetne egyy lista, hogy kinek-kinek mi a fix dolga, amit meg kell csinálnia, és a többiek ne szóljanak bele, hogy azt este 6-kor, vagy 9-kor teszi, lényeg hogy elvégezze.
2016. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15, azért irtam ide mert már elegem lett, igy nem lehet koncentrálni...
2016. febr. 16. 16:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Tesom 7 éves. Nem hinném hogy belemenne egy listába, ugy érzem neki ezzel csak az a célja hogy rajtam vezessen le minden feszültséget, gyülöletet.
2016. febr. 16. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Kolesz nem lehetséges?

A másik, hogy beszélj vele. Mondd meg neki, hogy megcsinálod, de előbb tanulnod kell. Valószínűleg ő nem tanulhatott, viszont otthon még ennél is jobban csesztették a takarítás miatt.

2016. febr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!