Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megbocsátanátok?

Szülők! Ti megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és belenyúltam apu pénztárcájába, mert nem adott pénzt fájdalomcsillapítóra. Kértem előtte pénzt de valamiért nem adott, nem indokolta. De végül nem vettem ki semmit a tárcájából. És be is vallottam neki, rögtön utána. Ti megbocsátanátok?
2016. febr. 4. 14:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Meg.

Milyen szülő az olyan,aki nem ad pénzt fájdalomcsillapítóra? Főleg ha a gyerek szenved. Bár ő is elmehetett volna venni akkor.

Vagy neki se volt sok pénze.

Amúgy meg. Nem lehet hogy azért nem adott,mert arra gondolt hogy nem arra kell a pénz?Hanem esetleg új ruha,stb.

2016. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Minek kellene új ruha, ha maga a gyerek nem egészséges?!
2016. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
persze, főleg ha nem vetted el, még azt se értem, miért haragudna meg valaki
2016. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Meg.

Főleg mert nem vettél el belőle semmit, és mert őszinte voltál.

2016. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Egy szulo ha ranez a gyerekere, sajat magat latja. Keptelen "valoban" megharagudni ra, ha egeszseges lelku emberrol van szo, es nem valami eltorzult szemelyisegrol aki sajat magat is gyuloli.
2016. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy meg.
2016. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

De mit kellene megbocsátani, ha nem vettél ki belőle semmit?!

Más kérdés: te megbocsátod apádnak, hogy ilyen féreg módra viselkedik veled?

2016. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Miért is kellene megbocsátani? Azért, amit el sem követtél?


Kislány, tanulj már meg harcolni magadért! Főleg az önző anyáddal szemben! Nem kell az orrára kötni mindent, és meg kéne keresni apádat, ha van, hogy segítsen anyáddal szemben. Fájdalomcsillapítóra nem ad pénzt? Miért? Drogként szeded? Ha nem, akkor anyád olyan ember, akit most itt nem jellemzek, mert lemoderálnak.

2016. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9-es voltam: bocs, félreolvastam. Anyád helyébe helyettesítsd be apádat, segítséget pedig kérj anyádtól vele szemben, ha ő a barom.
2016. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!