Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El kellene mondanom a szüleimnek?

El kellene mondanom a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A suliban a tesi órák keretén kívül elkezdtem szertornázni. Igazából semmi érdekes, csak cigánykerekezek gerendán. A tanárom segít.

Az van, hogy mivel ez veszélyes (rosszul eshetek, eltörhet valamim), nem mertem elmondani a szüleimnek, mert eltiltanának és mérgesek lennének.

De szeretem ezt csinálni, a tanár még diákolimpián is akar indítani, bár nem tudom, hogy mi lesz abból...

Már sérültem meg, de félek, hogy ha komolyabb (törés) bajom lesz, muszáj lesz szólni és akkor talán még mérgesebbek lesznek...

Ti elmondanátok? Ha igen, hogyan? Ha nem, hogyan titkoljam tovább?



2016. febr. 18. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan akarsz vele foglalkozni, akkor kezdd azzal a komolyságot, hogy elmondod otthon.


De azt remélem tudod, hogy a szertorna nem csak cigánykerekezés a gerendán, van egy csomó más gyakorlatsor.

2016. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy rengeteg dolog van, ezért nem igazán értek egyet a diákolimpiás dolggal.

Nem igazán érdekel komolyabban a dolog, csak a cigánykerék-kézenállás dolgot szeretem/gyakorolom.

2016. febr. 18. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám, hogy délutáni plusz tömegsport órára járok, de nem részletezném túlságosan, hogy ez pontosan milyen sport. Mondjuk azt mondanám, hogy olyan torna, mint ami a sima tesiórákon is szokott lenni, csak kicsit bonyolultabb gyakorlatok, mert ez plusz óra. Esetleg ecsetelném kicsit, hogy ez milyen jó tesz pl. a testtartásnak és csökkenthető vele a későbbi derékfájás, hátfájás valószínűsége stb.


Megsérülni a sima tesin is lehet, meg a lépcsőn is leeshetsz. Ha képzett tanár felügyelete alatt van ez a dolog, akkor szerintem annyira azért nem lehet veszélyes.

2016. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd el otthon, a szülő meg örüljön neki, hogy a lánya, fia nem otthon ül a gép előtt vagy nyomkodja a telefonját!
2016. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Második!

Jó ötlet, csak ezzel az a baj, hogy jóban vagyunk a tanárral és bármikor szóbajöhet ez...de szerintem falazna, elég jó arc! :D

A sérülésekről eddig bekamuztam, hogy sima tesin történtek. Tudják igazából, hogy voltam párszor gerendázni, de szerintem kiakadnának, ha megtudnák, hogy mit is csinálok igazából...már attól kirázza őket a hideg, ha talajon csinálom, nem hogy 1,3m magasságban.

Ja és ez nem is tömegsport, arra nem kell bejárnom.

Utolsó! Igazad van, a sportolás sokkal hasznosabb!

2016. febr. 18. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:

"eltiltanának"

Más nem tilthat el téged valamitől. Logikátlan ezt hinni.

Ha mérgesek ok nélkül..., érdekel??

"El kellene mondanom a szüleimnek?

A suliban a tesi órák keretén kívül elkezdtem szertornázni. Igazából semmi érdekes, csak cigánykerekezek gerendán. A tanárom segít.

Az van, hogy mivel ez veszélyes (rosszul eshetek, eltörhet valamim), nem mertem elmondani a szüleimnek, mert eltiltanának és mérgesek lennének.

De szeretem ezt csinálni, a tanár még diákolimpián is akar indítani, bár nem tudom, hogy mi lesz abból...

Már sérültem meg, de félek, hogy ha komolyabb (törés) bajom lesz, muszáj lesz szólni és akkor talán még mérgesebbek lesznek...

"bár nem tudom, hogy mi lesz abból... "

Egy élmény, nyereség vagy veszteség.

Ha eltörik valamid, igen szólni kell... De kérj olyan segítséget és védelmet amitől nem törik...

Én nem mondanám el amíg nem kérdeznék.

"Ha igen, hogyan?"

Te fiam/lányom, sportolsz valamit?

Igen.

Mit?

Szertornázok.

2016. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!