Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el kéne mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kéne mondanom a szüleimnek, hogy a barátommal találkozok nem a haverokkal?

Figyelt kérdés
nincs valami jó kapcsolatom a szüleimmel így mindig azt mondom, hogy haverokkal találkozok, de nem akarnak elengedni, mert mindig valami kifogást keresnek...sokszor veszekedtünk már ezen, mert növéremet mindig mindenhova elengedték...

2013. júl. 23. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen el kell mondani. Különben tiltás lesz belőle ha lebuksz.
2013. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyira ismerős ez a helyzet...Úgy lenne illő, ha elmondod, de ha sok a vita velük és nem túl jó a kapcsolatod, akkor nem csak akkor tiltanának el, ha nem mondanád el, hanem akkor is, ha elmondanád.Szerintem először hozzad rendbe a kapcsolatodat a szüleiddel, elvégre ők a szüleid, elvileg szeretniük kéne téged, ha ez megvan, akkor utána nyugodtan elmondhatod szerintem és nem lesz belőle semmi probléma.
2013. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el. Nem lesz semmi gond! (remélem xD)
2013. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? a nővéred mennyivel idősebb? amit lehet neki, Neked még nem, ha ezt az elvet követik a szüleid, azért normálisan csinálják, N
2013. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam. Szüleimmel sosem beszéltem fiúkról, magánéletről, nem kérdezték, én meg magamtól nem kezdtem el sosem mondani. Mindig annyit mondtam, hogy egy ismerősömmel és ezzel le is van tudva, szerintem ennyi bőven elég nekik. Ha a megmondanád, hogy a barátoddal találkozol, akkor nem keresnének kifogást gondolod?
2013. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13 vagyok, növérem 4 évvel idösebb tölem...de növérem ennyi idösen mindig járkált mindenhova...és én érettebb vagyok mint ö, na meg felelöségteljesebb is...am köszönöm a tanácsokat...csak nem tom, hogy közöljem velük
2013. júl. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!