Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tegyem túl magam azon...

Hogy tegyem túl magam azon hogy anyám és az unokatestvérem állandóan savaz és hazudgálnak rólam?

Figyelt kérdés

Anyám az unokatesómat imádja, nagyon közel állnak egymáshoz, ő a minden, én meg egy semmi. Úgy tesz mintha ő lenne a lánya és nem én. Én megpróbáltam megfelelni az elvárásoknak, örök frusztrációban éltem, de anyámnak soha semmi nem volt jó.


Lényeg a lényeg, ami már kikészít az az, hogy hazugságokat mondanak a hátam mögött. Egyébként együtt lakunk az unokatesómmal egy albérletben.


Ma is az volt hogy reggel siettem munkába és nem volt időm megszárítanom a hajam, ezért elvittem magammal a Tangle Teezer fésűmet, mert csak azzal tudom kifésülni a totál gubancos hajam. Én vettem de megengedtem uncsitesómnak is hogy használja, bár ő soha nem takarítja ki maga után... Na és akkor anyám felhív munkahelyemen ordítva hogy én mekkora egy köcsög büdös kölyök vagyok, direkt elvittem a fésűt, hogy az uncsitesóm ne tudjon megfésülködni meg hogy szégyelljem el magam hogy kifizettem vele a fésű árának a felét és nem engedem hogy használjam, mert uncsitesóm elsírta hogy nem tud megfésülködni (amúgy van otthon még legalább 3 hajkefe meg fésű).


Ja és uncsitesóm nem is takarít, egész délelőtt itthon van, én meg kelek reggel 6-kor és hazaérek délután 5-re és semmit nem csinál csak szexchatel. Emiatt is szóltam már és megint jött anyámmal kézen fogva, hogy nekem mi közöm van ahhoz mit csinál az uncsitesóm a szabadidejében, meg még ott elkezd árulkodni anyámnak hogy én meg vibrátorozni szoktam és attól nem tud aludni (eleve másik szobában vagyok meg kb egy hónapban 1x csinálom...). Ja és hogy én nem adok neki az én kajámból ha főzök (ez sem igaz, mindig kínálgatom), és "szegény" már a 4. napja rántottán él.


Meg hogy én minden nap terrorban tartom őt meg szekálom. De amikor bulizni megyünk vagy valami programra, akkor teszi nekem a szépet, hogy így szeret meg úgy szeret, meg legjobb uncsitesók szívecskés fszommal, stb...


És ezek után anyám azt mondja, hogy én elmebeteg vagyok meg egy gonosz szörnyeteg, a zárt osztályon a helyem és már bánja hogy megszült...


Hogy nyeljem le mindezt? Mit csináljak, amitől észhez térnének? Bizonygatnom fölösleges bármit is, mert anyám szerint uncsitesóm a szent és sérthetetlen, nekem nem hisz el semmit.


20/N


2016. febr. 19. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell szabadulni mindkettőtől. Költözz máshova, másvalakivel albérelbe. Ha úgy is e vagy a sátán fattya, akkor tök mindegy mit teszel, jót úgy sem tudsz. De a lelki béke az első!
2016. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen ha hagyod, hogy ennyire hülyére vesznek, akkor meg is érdemled a sorsod. Tessék elköltözni az unokatestvéredtől, tessék megmondani anyádnak, hogy innentől kezdve lesz*rod az unokatesódat, és az ő véleménye sem érdekel. Amíg nem képes veled normálisan kommunikálni addig nem kell látogatni, telefonálni neki.


Bár meglep, hogy 20 éves nőként mintha 14 éves gyerek hisztizne.. Nem is tudom miért kell kiemelni, hogy miféle teezer fésűd van. Most komolyan?? Kit érdekel?? Miért egy fésűn lovagolsz?? Tessék elköltözni..

2016. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Költözz külön az unokatesódtól, kezdj mindkettőjüktől független, önálló életet. Ne foglalkozz vele, hogy mit mondanak rád, tegyél rá magasról. (Valószínűleg jönnek majd, hogy sz.rban hagyod az unokatesót...stb.)

Lelki oldalról meg békélj meg azzal, hogy az anyukáddal ilyen a kapcsolat, mert nem fogsz tudni változtatni rajta. Ne edd magad feleslegesen.


Sok sikert!

2016. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 acelsziv ***** válasza:
91%
csatlakozom az előttem szólókhoz. Költözz külön, ők meg bújjanak egymás valagába.
2016. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!