Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt az anyám,...

Miért csinálja ezt az anyám, állandóan hazudik?

Figyelt kérdés

Egyik nap az történt, hogy nem tudott felhívni senki. Anyámat kérdeztem, hogy mi történt, ő meg azt mondta, hogy lejárt a szerződés és hogy megszűnt az a tarifa, amiben voltam, így újat kötött, de ahhoz új telefonszámot kell használnom, a régi megszűnik. Ez baromi kellemetlen, mert a munkahelyemen keresztül, az egyetemen át, minden ismerősöm ezt a számot ismeri, egyébként is elég hihetetlen volt, hogy nem lehetett egy szolgáltatón belül más tarifában ugyan azt a számot használni...


Na aztán csak kiderült az igazság, anyám már belezavarodott a saját hazugságaiba, kiderült, hogy az én számomat meg akarta szüntetni azért hogy vehessen egy új telefont (a százharminckilencediket kb) mert azt ugye csak úgy tudott volna venni kedvezményesen, ha szerződést köt rá, hát az enyémet így egy qrva szó nélkül meg is szüntette, hogy majd nekem jó lesz az új kártya, neki meg örül a feje az új telefonnak... Amikor szembesítettem, akkor meg még ő volt felháborodva, meg fúú hogy ő át is íratja az én nevemre a telefont, hát mondom nagyon helyes...


És nem ez volt az első ilyen húzása, hogy még engem akart hülyének beállítani... Miért csinálja ezt? Ezek után ti hogy állnátok hozzá?


2016. jan. 19. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Tehát ő fizette, rendezte a számodat? Nem szép húzás valóban kellemetlen lehet, viszont említetted, hogy van munkahelyed. Miért anyád intézi ezeket neked, miért az ő nevén van?
2016. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én mindig odaadom a pénzt neki. Azért van az ő nevén, mert ez a szerződés X idővel ezelőtt volt, akkor még munkám se volt, én se vágtam a dolgokat, aztán ez így maradt.
2016. jan. 19. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy a jövőben elkerüld az ilyen kellemetlenséget, talán most, hogy van munkád (felnőtt vagy), elkezdhetnéd egyedül intézni, így rajtad kívül más nem dönhet a számod sorsáról. Anyámnak én simán közölném, hogy milyen kellemetlenséget okozott, és ezért a kövőben én fogom intézni a dolgaimat. Eleve felnőtt vagy, ideje kicsit függetlenebbnek lenned, nézd a pozitív oldalát a dolognak...
2016. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Hülyék vagytok mind a ketten.


Anyádnál azt nem értem, miért nem volt annyi esze, hogy szóljon neked, hogy oldjátok már meg a dolgot, semmibe nem tartott volna.


Másrészt alapból ezer éve váltanod kellett volna saját csomagra, vagy átíratni. Én minimum ezt tettem volna, már csak azért is, mert ne fusson át +1 emberen az én telefonszámlám.

2016. jan. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is.. hogy is mondjam hogy ne bannoljanak.. nagyon rossz és meggondolatlan döntés volt ami nagyon kellemetlen helyzetbe hozott téged.

Ezentúl törekedj arra hogy amit csak tudsz, írass a nevedre és akkor nem érhetnek ilyen kellemetlenségek.

2016. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!