Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem lesz normális kapcsolata...

Nem lesz normális kapcsolata az apjával soha a válás után? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babánk, a barátommal külön folytatjuk az életünket. Nekem a szüleim 1 éves koromban váltak el. A nevelőapámat nagyon szeretem, viszont az apámmal nem volt semmi kapcsolatom a pénzen kívül. A mai napig megkapok tőle mindent, de nála itt ki is merül az egész családosdi.

Szóval nem szeretném, ha a fiunk is így nőne fel. De úgy néz ki, hogy mi elég messzire költözünk és pici is még a babánk, tele vagyok kétségekkel, hogy ez mennyire működhet így.


2016. febr. 20. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem, de nem tudsz ellene mit tenni. Ha ilyen hamar különmentek gondolom elég komoly problémák adódtak köztetek amit nem old meg, ha a gyerek miatt együtt maradtok.
2016. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy normális kapcsolata lesz vele. Mint elvált szülők gyereke mondom: A vérkötelék nem sokat számít. Inkább az az apja aki felneveli , mint a biológia szülő.
2016. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha hagyod,hogy az apja ápolja a gyermekével a kapcsolatot, akkor minden rendben lesz.Ez rajtatok mulik.
2016. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy Amerikából ez mennyire fog működni.
2016. febr. 20. 11:52
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Te vagy az, aki kvázi ellehetetleníti a kötődést a gyerek és az apja között, úgyhogy nem értem, ez neked miért probléma. Én a válás után is nagyon jó kapcsolatban maradtam apukámmal, de ehhez az kellett, hogy a szüleim EGYÜTTMŰKÖDTEK.


Amerikába költözni nem ez a kategória.

2016. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor mégis mit kéne tennem szerinted, kedves Utolsó?!

Egy távkapcsolat USA és Budapest között elég meredek lenne...

2016. febr. 20. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen messze költözöl,akkor nem az apa a hibás, ugye ezt tudod.Majd a gyermekednek is ezt mondd el.
2016. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha NEKED fontosabb a TE új kapcsolatod, mint a gyerek jó viszonya az apjával, akkor lelked rajta, menjetek.


De akkor ne a gyakorin sírj, hogy jaj, félek, nem lesz normális kapcsolatuk...


A te esetedben valószínűleg tényleg nem lesz. De ez csakis a te döntéseden múlik.

2016. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, te is tudod a választ!

Ez a te döntésed, a gyerekednek esélyt sem adsz arra hogy az apjával bármilyen kapcsolata legyen. Most ítt sírsz, de milyen választ vársz?? Nem kellett volna gyerek, ha Amerikába vágysz.

De!!! és ez a lényeg, ha a gyerek apjának egy kis esze van, nem engedi hogy kividd...a beleegyezése nélkül ugyanis nem viheted ki!

2016. febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"ha a gyerek apjának egy kis esze van, nem engedi hogy kividd..."

Igazad van, majd biztos bevállal egyedül egy babát, a minimálbéres fizetésével és majd én hagyni fogom, hogy az apja nevelje. Hát persze, mert ez így működik... :)

Megyünk, ez biztos, a baba apja is tudomásul vette.

2016. febr. 21. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!