Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy anyám elakar utazani pont a születésnapomon?

Figyelt kérdés
Anyámmal egy idöben van a születésnapunk és mivel ö idén 40 lesz ezért elakar utazni (apámmal). Lassan 3 éve külföldön élünk és az elmült években borzalmasan teltek a születésnapjaim. Mellesleg a szüleim 4 évet távkapcsolatban éltek és ez a mai napig kihat rájuk. Egyik héten minden happy aztán a másik héten ordibálások, veszekedések. Pont szünetre esik a születésnapunk anyámmal ami azt jelenti hogy otthon leszünk a nálam kisebb tesóimmal. Otthon van házunk de szülöi felügyelet nélkül nem alhatunk otthon hanem muszáj a mamámhoz menni akivel nem szívesen ünnepelném a születésnapom. állandóan rajtam csattan az ostor.. Az elmúlt idöszak volt életem legrosszabb idöszaka és még a születésnapom sem várhatom örömmel hisz a szüleim nélkül kell ünnepelnem.. Mondjátok ti mit tennétek ?

2016. febr. 22. 15:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Semmit. Anyádéknak is szüksége van a pihenésre. A születésnapodat pedig meg lehet ünnepelni pár nappal előbb, vagy később is. Nem nagy dolog. Hány éves vagy egyébként? Barátaid nincsenek, akikkel együtt tölthetnéd a szülinapodat?
2016. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

Hová utaznak?

Nem tudnál velük menni?

2016. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

elsö kommentelö :

17 leszek. Vannak barátaim otthon , de nem az igaziak. Az útóbbi idöben már felköszönteni sem köszöntöttek. Megromlott a kapcsolatom mindenkivel és elhihetitek hogy nem miattam.


második kommentelö:

A seychelles-szigetekre.. és nem visznek magukkal mert anya a "szerelmével" akarja eltölteni a születésnapját egy ilyen egzotikus helyen. Ha engem vinnének akkor már a tesóimat is vinniük kellene és így az út horribilis lenne. Így most én eléggé szívok

2016. febr. 22. 15:47
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Ne legyél önző. Most akkor anyád felejtsen el bármilyen "extra" ünneplést, csak mert neked is akkor van a születésnapod? Ha 11 éves lennél, megérteném, de ez így csak nyafogás.
2016. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Anyukádnak ~17 éve nincs saját szülinapja, csak mert pont aznap jött rá a szülés. Bár se te, se ő nem tehet erről, igazán lehetnél belátó!
2016. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Arra még nem gondoltál, hogy a te születésnapod anyád számára talán sokkal többet jelentett akkor is, mint számodra ?
2016. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem foglalkoznak a szülinapoddal egy olyan szinten sem,hogy előbb megtartanátok közösen,egy képeslapot ne pazarolj rá!
2016. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

Na varj, ez nem csak a te szuletesnapod, hanem az ove is, raadasul az ove most kerek :)


Az a resze tehat jogos hogy most az egyszer kettesben is akarnak lenni, plane hogy a gyerekek mar reg nem kicsik.


A gond ha jol ertem az, hogy a mamadhoz nem szivesen mennel, akkor ezt a reszt probald varialni, hogy nem lehetne e mashol lennetek addig (masik mama, egyeb rokon, baratno stb).

2016. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

"Megromlott a kapcsolatom mindenkivel és elhihetitek hogy nem miattam. "


Haat, ezek a mindenki szembejon az autopalyan tipusu esetek azert elgondolkodtatoak. Tobb egymastol fuggetlen eset, es mindenhol csakis a masik fel a hibas? Nem mondom hogy lehetetlen, de azert eleg valoszinutlen.

2016. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Most ha úgy nézzük, a születésnap is csak egy nap a sok közül. Nem halsz bele abba sem, ha pár nappal előtte vagy utána tartjátok meg együtt.
2016. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!