Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segíthetnék az édesanyá...

Hogyan segíthetnék az édesanyámon?

Figyelt kérdés

Teljesen magába sülyedt.Szomorú,lehangolt,és ha kérdezem mi baja azt mondja semmi.Nagyon rossz így látni,mert különben egy vidám,jó kedéjű természet.De ez a rossz állapot már lassan 2-2,5 hónapja tart.Álandóan ül és olvas vagy mániákusan eszik...Ez már a kötelességek rovására is megy.Alapjáraton nincs introvertált természete,még sem keresi a társaságot.A barátnőit,gyermekeit is mellőzi/elhanyagolja.Én megértem,hogy kell a kikapcsolódás,de ez már a depresszió határait súrolja.(Pszichológus kizárva,nem menne el.)

Amikor helyette elvégzem a házimunkát vagy főzök átlag neki áll feljebb,nem kér a segítségemből,meg különben másokéból sem.

Tényleg mindent elhanyagol,minden téren.Hogyan vidíthatnám fel vagy zökkenthetném ki ebből?



A válaszokat előre is köszönöm.


2016. febr. 28. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetséges hogy szerelmi bánata van?
2016. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felvidítás helyett először is ki kellene deríteni mi okozza ezt nála. Lehet hogy történt valami amiről te nem tudsz, esetleg az egészségi állapotával is lehet baj amiről nem beszél.
2016. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Csak egy ötlet, de a pszichológus úgy is tud segíteni, ha te mész el hozzá. Ott mesélhetsz az anyukádról, ilyen módon is tud tanácsot adni. (Bár nyilván kevesebb információ áll a rendelkezésére.)
2016. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha pár hónapja tart, akkor lehet napfényhiány miatti téli depresszió. Ettől én is ki szoktam dőlni februárra. Vegyél D vitamint (recept nélkül kapni) és vedd rá, hogy szedje, de a legerősebbet vegyed és 3-4 tablettával kezdje, mert eléggé ki lehet merülve a szervezete D-vitaminkészlete (ártani nem lehet vele, nincs veszélyes dózisa).
2016. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!