Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit vesztek kamaszko...

Szülők ti mit vesztek kamaszkori lázadásnak, hülyeségeknek?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit furcsa kérdés.. Csak anyum pl azt lázadásnak, hülyeségnek veszi hogy növesztem a hajamat, meg hogy csajozok... 15 éves vagyok..

2016. febr. 29. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

A hajnövesztést én is annak tartanám.

A csajozás elkezdése életkori sajátosság.

2016. febr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A hajnövesztést miért? Nekem az tetszik.
2016. febr. 29. 19:51
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
nekem fura fiún a hosszú haj
2016. febr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
A férjemnek is hosszú a haja, vezető tervező egy cégnél, ha neked az tetszik növeszd meg, ma már ez egyáltalán nem olyan nagy dolog.
2016. febr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Állig érő hajra gondoltam, nem full hosszúra..
2016. febr. 29. 19:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezeregy fiúnak/férfinek van hosszú haja... lehet, hogy valakinél kamaszkori lázadás, de nem hiszem, hogy ezt feltétlenül annak lehet nevezni.


A csajozást meg egyáltalán nem értem, hogy miért furcsa.

2016. febr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egyik sem az.

Ivászat, csúnyabeszéd, feleselés. Nekem inkább ezek.

2016. febr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A hajnövesztés nem lázadás, csak kíváncsiság. Vagy sok 40-50-es is tini lázad? :)

A lányok utáni érdeklődés 15 évesen teljesen normális.


Szóval, amiket leírtál, az messze nem lázadás.


43N

2016. febr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem úgy van, hogy bizonyos viselkedésformák a lázadások, hanem ugyanaz a viselkedés lehet valakinél kíváncsiság, lázadás, saját magának a próbálgatása, kísérletezés, akármi.


Példa: húgomék sulijában tilos volt a körömlakkozás. Így náluk például ebben tört felszínre a lázadás. Minden lány "színezett körömerősítőt" kent a körmére :-) Ha nem tiltják, nem így lázadtak volna.

2016. febr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ezeket nem venném annak. A hosszú haj oké, csak azt ápolni is kell rendesen, mert különben igénytelennek fogsz tűnni.
2016. febr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!