Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire gáz szülőkkel menni...

Mennyire gáz szülőkkel menni a moziba huszonévesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék megnézni egy animációs filmet, amit most vetítenek moziban, de nem tudom ha már rég elmúltam 20 akkor nem ciki lenne ilyet szülővel megnézni?
2016. márc. 4. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan! Ki a franc figyeli, hogy kimegy a szülőkkel és hány évesen? Én is simán elmegyek a szülőkkel moziba pedig 25 éves vagyok. Nem igazán érdekel, hogy ki mit gondol róla. Szóval nem az a gáz, hogy elmész, hanem az, hogy ebből gondot csinálsz.
2016. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De animációs filmet nem ciki?
2016. márc. 4. 08:52
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy a ciki, hogy így gondolkozol huszonévesen.
2016. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Akik ilyen gondolkodású gyereket neveltek, azoknak tényleg szégyen..de hogy te szégyelled a szüleid, az már tragédia..

inteligens családokban ez egy jópofa program..


jéééézusom..mi minden járhat még a fejedben...ráadásul elmúltál húsz...

jobb családokban együtt megy három generáció moziba(is) színházat nem mertem írni, mert azt mégsem...hátha sértődés lenne belőle...


nőj fel előbb, de néha keress rá a tisztelet szóra..


méghogy ciki?...essszem megáll...

2016. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tökre örülnék, ha a szüleim hajlandóak lennének moziba jönni velem...


26N

2016. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen lassan el kéne jutni agyban odáig, hogy ne azzal foglalkozz "jajj úristen mit gondolnak mások, ha ezt és ezt csinálom", hanem hogy rendezd úgy az életed, hogy az neked jó legyen.
2016. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Max. akkor gáz. ha a szüleidet nem érdekli, te meg kihisztized, hogy jaj, animációs film, anyuapugyertekelveleeeeem... azontúl egyáltalán nem gáz. Meglett férfi ismerőseim is mennek a szüleikkel moziba.
2016. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hat, engem ez sosem zavart. 33 eves vagyok, de huszonevesen is es meg most is szivesen megyek a szuleimmel moziba. Ha van vmi jo film, ami nekik is tetszene, akkor legalabb ki tudom oket rangatni otthonrol a mozival. Miert lenne ciki, hiszen a sajat szuleim!
2016. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Animációs filmeken amúgy is inkább kisgyerekek, családok vannak, ők meg biztos nem néznének rád furán, de egyébként sem ciki.
2016. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen anyukámmal néztem meg a Szilajt. :)
2016. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!