Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonévesen gáz a szülőkkel...

Huszonévesen gáz a szülőkkel élni? Vagy hány éves kortól?

Figyelt kérdés
Huszonéves éves budapesti egyetemista férfi vagyok, és jelenleg a szüleimmel élek, jó környéken, szép nagy családi házban. Van egy saját lakásom, 1 évig laktam ott, kipróbáltam ,milyen egyedül élni, jól elboldogultam, csak hát eléggé magányos voltam, így inkább visszaköltöztem, a lakást pedig kiadtam. Szóval megtehetném, hogy elköltözöm, de egyedül nem látom értelmét, sokkal jobban megéri, ha ki van adva. Úgy terveztem, hogyha majd lesz egy komoly barátnőm, akkor vele majd beköltözünk oda, de sajnos nincs szerencsém a szerelemben.

2015. szept. 26. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem gáz. Teljesen jól teszed. Hány éves vagy?

Ha mondjuk gyerekkel es feleséggel laksz a szüleidnél az már gáz.

2015. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem gaz, gyujtsed azt a penzt, jol fog jonni kesobbre, esetleg elkoltheted autora, nyaralasra, attol fugg, mit preferalsz jobban. nem gaz anyudeknal lakni, a helyedben en sem laknek teljesen egyedul, hanem inkabb anyumekkal, ha kozben igy kiadhatnam a lakasomat.
2015. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem az.
2015. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gerys válasza:
100%
Addig kell a szülőkkel lenni amíg még vannak. :)
2015. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Azt nem mondanám hogy gáz,ebben a korban belefér. (bár nem biztos hogy ez a legjobb döntés) Én a helyedben elköltöznék legkésőbb az egyetem végeztével. Ha nincs barátnőd átmenetileg lakhatnál barátokkal is például.
2015. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amíg egyetemista vagy, addig nem, az mégis olyan gyerek státusz. De ha elkezdesz dolgozni, felnőtté válsz, akkor illik leválni a szüleidről és önálló életet élni, akkor majd a barátnő is könnyebben jön.
2015. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezen kár aggódnod.Amikor elérkezik az idő akkor majd változtatsz.
2015. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal gázabb, amikor külön él valaki, de a szülei pénzén.

Van ilyen ismerősöm, piacképtelen diplomával, de sok önérzettel. 29 éves és egész nap animéket meg filmeket néz. A szülei pedig fizetik az albérletét, mert azt hiszik hogy aktívan munkát keres Bp-en.

2015. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatod a szüleiddel,akkor egyàltalàn nem gàz.
2015. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtté válást megnehezíti, de belefér még sztem. Törekedj arra az egyetem befejezését követően, hogy önálló életed legyen. Még ha egyedül is, én is egyedül élek, de sok előnye is van ennek, nem csak hátránya.
2015. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!